Skup aut używanych - sprzedaż samochodu do skupuChcąc sprzedać swój samochód, należy brać pod uwagę wysoki stopień konkurencyjności w podobnym przedsięwzięciu - ogłoszenia motoryzacyjne nasycone są bowiem mnogością ofert, spośród których przez potencjalnych nabywców wybierane są te najbardziej atrakcyjne.

W celu wypromowania własnej oferty, niezbędne staje się podjęcie kilku istotnych kroków, zmierzających do wzbudzenia zainteresowania sprzedawanym samochodem. Jakie sposoby na zbycie auta są najbardziej skuteczne oraz jak sprzedać samochód szybko i z zadowalającym zyskiem?

Więcej…

1Eco Drivingu nie należy kojarzyć z tamowaniem ruchu czy powolną jazdą. Ten styl poruszania się samochodem polega płynnej jeździe przy możliwie najwyższej prędkości na najmniejszych obrotach.

W czasach gdzie liczy się każdy gram ropy czy benzyny warto poznać szczegóły. W trakcie jazdy należy pamiętać o bardzo prostych zasadach które pozwolą ekonomicznie się poruszać. Przyspieszać należy dynamicznie z pedałem gazu wciśniętym na około 70% a biegi zmieniać przy okolicy 2000 obr/min w dieslu, a w benzynie 2500 obr/min.

Więcej…

Decyzja, jaki samochód powinniśmy kupić najczęściej uzależniona jest od zasobności naszego portfela. Jeśli Cię na to stać - kupuj nowy. Należy jednak pamiętać, że nowe samochody notują największy spadek wartości w ciągu zaledwie kilku lat użytkowania.

Więcej…

 

 

Wypożyczalnia samochodów i busów
Korzyści płynące z wynajmu samochodów osobowych oraz busów

Wynajem busówKorzyści płynące z wynajmu samochodów osobowych oraz busów

Jeśli mamy w planach wycieczkę wieloosobową na własną rękę, to warto wziąć pod uwagę wynajem busów. Oczywiście wynajem samochodów osobowych też może umożliwić nam wypożyczenie auta do przewiezienia do dziewięciu osób. Jednak busy charakteryzują się specjalnymi gabarytami, które umożliwiają bardziej komfortowe warunki podczas jazdy zarówno kierowcy, jak i pozostałym pasażerom.

Można też liczyć na sprawne poruszanie się w bardziej wymagającym terenie, czyli problemem nie powinny być kręte i górskie drogi czy też wąskie uliczki.

Więcej…
 
Wynajem samochodu - kiedy się zdecydować?

Wynajem samochoduKto może być zainteresowany wynajmem długoterminowym?

Obecnie na rynku mamy dwie oferty wynajmu samochodów i busów: krótkoterminowy i długoterminowy. Ta pierwsza zainteresuje zapewne bardziej osoby, wykorzystujące samochód do celów prywatnych, z formy długoterminowej będą raczej zadowolone firmy.

Na dzień dzisiejszy długoterminowy wynajmem samochodów cieszy się dużą popularnością wśród firm transportowych, a także tych, dla których pracują przedstawiciele handlowi.

Więcej…
 
Jak wypożyczyć samochochód?

Wypożyczalnie samochodowe są coraz popularniejszą opcją wśród osób wybierających się na wakacje lub często podróżujących w celach służbowych. Wynajmując samochód warto jednak pamiętać o kilku podstawowych zasadach.

Zazwyczaj nie warto korzystać z pierwszej znalezionej przez nas propozycji. Oferty poszczególnych wypożyczalni samochodów często w znaczny sposób odbiegają od siebie. W tym wypadku warto skorzystać z wyszukiwarek dedykowanych wypożyczaniu aut. Porównamy na ich podstawie m. in. cenę za wypożyczenie, czy dostępne w ofercie samochody.

Więcej…
 

Popularne

Nissan GT-R na torze (wideo)

Nowy model Nissana na rok 2012, a mianowicie od...

Toyota FT-86 II Concept (wideo)

Toyota FT-86 jest nowym tylnonapędowym coupe, k...

Długo oczekiwane premiery

W 2013 roku oczekujemy na wiele premier: kinowych...

Nowości na rynku motoryzacyjnym

Obecnie rynek motoryzacyjny rozwija się bardzo pr...

Wynajem aut - wypożyczalnia samochodów

Czasem zdarza się, że brak samochodu niweczy nam nasze plan...

Wynajem samochodów osobowych i busów - Gdańsk, Wrocław

Czy można skorzystać z wynajmu samochodów osobowych? Brak ...

Skup samochodów powypadkowych

Skup samochodów powypadkowych. W XXI wieku samochody odgr...

Skup samochodów używanych

Pomimo tego, że współczesny rynek motoryzacyjny jest w Pols...