2Cztery litry paliwa na sto kilometrów - czy to jest w ogóle możliwe?

Oczywiście, wtedy, gdy człowiek porusza się samochodem wyposażonym w nowoczesny napęd hybrydowy. Napęd hybrydowy to połączony napęd spalinowy i elektryczny, wzajemnie się wspomagający w czasie jazdy. Jego działanie najlepiej objaśnić na przykładzie auta hybrydowego, jakim jest Honda Insight. To konkurent Toyoty Prius, która jest obecnie najpopularniejszym na świecie samochodem hybrydowym. Jak działa jej napęd? Składa się on z silnika benzynowego o pojemności 1.3 litra IMA oraz z silnika elektrycznego o mocy 10KM.

Więcej…

Decyzja, jaki samochód powinniśmy kupić najczęściej uzależniona jest od zasobności naszego portfela. Jeśli Cię na to stać - kupuj nowy. Należy jednak pamiętać, że nowe samochody notują największy spadek wartości w ciągu zaledwie kilku lat użytkowania.

Więcej…

Skup aut używanych - sprzedaż samochodu do skupuChcąc sprzedać swój samochód, należy brać pod uwagę wysoki stopień konkurencyjności w podobnym przedsięwzięciu - ogłoszenia motoryzacyjne nasycone są bowiem mnogością ofert, spośród których przez potencjalnych nabywców wybierane są te najbardziej atrakcyjne.

W celu wypromowania własnej oferty, niezbędne staje się podjęcie kilku istotnych kroków, zmierzających do wzbudzenia zainteresowania sprzedawanym samochodem. Jakie sposoby na zbycie auta są najbardziej skuteczne oraz jak sprzedać samochód szybko i z zadowalającym zyskiem?

Więcej…

 

 

Wypożyczalnia samochodów i busów
Jak wypożyczyć samochochód?

Wypożyczalnie samochodowe są coraz popularniejszą opcją wśród osób wybierających się na wakacje lub często podróżujących w celach służbowych. Wynajmując samochód warto jednak pamiętać o kilku podstawowych zasadach.

Zazwyczaj nie warto korzystać z pierwszej znalezionej przez nas propozycji. Oferty poszczególnych wypożyczalni samochodów często w znaczny sposób odbiegają od siebie. W tym wypadku warto skorzystać z wyszukiwarek dedykowanych wypożyczaniu aut. Porównamy na ich podstawie m. in. cenę za wypożyczenie, czy dostępne w ofercie samochody.

Więcej…
 
Wynajem samochodów dla osób fizycznych

Wynajmowanie samochodów jest typowo zagranicznym pomysłem, który powoli, lecz skutecznie zaczyna się przyjmować w naszym kraju. Przede wszystkim zaletami takiego rodzaju biznesu są spore możliwości logistyczne. Wynajem aut pozwala wszak na wybranie sobie samochodu, który będzie nam służył przez czas podpisania umowy. Lecz utarło się, że samochody wynajmują przede wszystkim przedsiębiorcy.

Więcej…
 
Wynajem busów - oferta

Busy są samochodami, które są jakby pośrednikami między samochodami osobowymi a dostawczymi. Są one większe od samochodów osobowych, a mniejsze od dostawczych. A jednocześnie mogą one spełniać zadania i jednych i drugich. Bo jeśli weźmie się pod uwagę wynajem busów, to taki może przecież dotyczyć i przewozu osób i transportu rzeczy. W każdym jednak przypadku należy brać pod uwagę inny rodzaj busa.

Więcej…
 
Nowoczesny napęd hybrydowy

Cztery litry paliwa na sto kilometrów - czy to jest w ogóle...

Samochód nowy czy używany?

Decyzja, jaki samochód powinniśmy kupić najczęściej uzależn...

Wynajem busów Kraków - czy to dobry pomysł na biznes?

Wiele osób planując otwarcie własnej firmy zastanawia się j...

Wynajem aut - wypożyczalnia samochodów - Warszawa, Łódź

Czasem zdarza się, że brak samochodu niweczy nam nasze plan...

Skup samochodów powypadkowych

Skup samochodów powypadkowych. W XXI wieku samochody odgr...

Skup samochodów używanych

Pomimo tego, że współczesny rynek motoryzacyjny jest w Pols...