Wynajem aut - wypożyczalnia samochodów

Bus osobowyCzasem zdarza się, że brak samochodu niweczy nam nasze plany. Dzieje się tak w sytuacjach, gdy chcemy chociażby wyjechać z na weekend z rodziną, na urlop czy po prostu potrzebujemy auta na jakąś inną wyjątkową okazję.

Nasza firma istnieje po to, by pomagać klientom w takich właśnie momentach. Jesteśmy profesjonalną wypożyczalnią samochodów. Nasza siedziba mieści się w Głogoczowie, a parking samochodów znajduje się w Krakowie. Swoją ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Wszystkie nasze samochody są regularnie serwisowane i posiadają pełne ubezpieczenie. Gwarantujemy naszym klientom jazdę samochodami czystymi, sprawnymi, bezpiecznymi i nowoczesnymi. Z naszą firmą - busy i samochody na wynajem nie muszą Państwo martwić się limitem kilometrów. Proponujemy wynajem krótkoterminowy, średnioterminowy oraz długoterminowy.

Wynajem krótkoterminowy i średnioterminowy

Pierwszy z nich polecamy tym z Państwa, którzy planują np. weekendowy wyjazd z rodziną lub znajomymi. Druga opcja jest doskonałym rozwiązaniem zarówno dla osób prywatnych, jak i małych oraz średnich przedsiębiorstw. Często jest to bowiem korzystniejsza opcja niż zakup samochodów, z którym wiążą się niemałe koszta. Oferujemy możliwość przedłużenia okresu, na jaki został wypożyczony samochód, a także negocjację stawek.

Wynajem długoterminowy

Wynajem długoterminowy jest znakomitym rozwiązaniem dla klientów biznesowych, gdyż pozwala on na oszczędność zarówno pieniędzy, jak i czasu. Nie muszą Państwo martwić się o serwisowanie czy ubezpieczenie auta i związane z tym formalności, gdyż mogą Państwo liczyć na całodobową pomoc techniczną zapewnianą przez naszą firmę. W naszej ofercie znajdują się m.in. takie samochody jak Opel Astra, Opel Corsa czy Opel Vivaro. Ten ostatni może pomieścić nawet 9 osób. Nasze auta mogą Państwo obejrzeć na naszej stronie internetowej.

Znajdują się tam również informacje o najważniejszych elementach wyposażenia oferowanych aut oraz aktualny cennik. Jeśli życzą sobie Państwo wypożyczyć samochód na więcej niż 31 dni, cenę usługi ustalimy indywidualnie z każdym klientem. By wynająć jeden z naszych samochodów należy mieć ukończone 21 lat i posiadać uprawnienia do kierowania pojazdem.

Warunki wynajmu samochodu - prawo jazdy

Przed wypożyczenie auta należy zapoznać się w warunkami wynajmu.

Wszystkie informacje dotyczące płatności i kaucji, zwrotu pojazdu, uszkodzeniach i utracie pojazdu oraz karach umownych, również można znaleźć na stronie naszej firmy. Przygotowujemy dla naszych klientów także atrakcyjne oferty promocyjne, a stałym klientom oferujemy programy lojalnościowe.

 • Źródło: http://www.warszawa-zmrp.pl/
 •  

  Popularne

  Król miasta - Suzuki Swift S

  Suzuki na salonie samochodowym w Genewie zaprez...

  Nissan GT-R na torze (wideo)

  Nowy model Nissana na rok 2012, a mianowicie od...

  Toyota FT-86 II Concept (wideo)

  Toyota FT-86 jest nowym tylnonapędowym coupe, k...

  Długo oczekiwane premiery

  W 2013 roku oczekujemy na wiele premier: kinowych...

  Wynajem aut - wypożyczalnia samochodów

  Czasem zdarza się, że brak samochodu niweczy nam nasze plan...

  Wynajem samochodów osobowych i busów - Gdańsk, Wrocław

  Czy można skorzystać z wynajmu samochodów osobowych? Brak ...

  Skup samochodów powypadkowych

  Skup samochodów powypadkowych. W XXI wieku samochody odgr...

  Skup samochodów używanych

  Pomimo tego, że współczesny rynek motoryzacyjny jest w Pols...