Wynajem długoterminowy samochodów osobowych i busów Warszawa

Wypożyczalnia busówWynajem długoterminowy busów i samochodów osobowych

Prowadzenie firmy wiąże się z wykonywaniem dużej ilości różnych obowiązków. Aby praca przebiegała możliwie najsprawniej, konieczne jest takie jej zaplanowanie, by na z pozoru mało istotnych kwestiach skupiać się jak najmniej. Warto też tak podzielić obowiązki, by uniknąć niepotrzebnych problemów.

Jednym z podstawowych narzędzi pracy każdego przedsiębiorcy jest niezawodny i niedrogi w utrzymaniu, a jednocześnie komfortowy samochód. Z założenia nie ma aut, które się nigdy nie popsują, ale jest sposób, który może ograniczyć do zupełnego minimum skutki ewentualnej awarii.

Wynajem samochodów osobowych

Długoterminowy wynajem auta to jedno z najlepszych obecnie rozwiązań, które dedykowane jest dla przedsiębiorców użytkujących samochody służbowe. Chociaż koszt wynajmu jest nieco wyższy, niż koszt rat leasingowych czy rat kredytu, niesie to za sobą wiele ułatwień i udogodnień. Najważniejszym z nich jest komfort psychiczny, że w razie awarii samochodu nie trzeba ponosić kosztów naprawy i nie ma problemu z brakiem samochodu. Wypożyczalnia dostarcza nowe auto, które będzie nam dalej służyło.

Inną zaletą jest większy porządek w księgowości. Za eksploatację samochodu pojawi się wyłącznie jedna faktura w miesiącu plus faktury za paliwo. W przypadku, gdy firmowa flota składa się z kilku samochodów nie stanowi to dużego ułatwienia, jeśli jednak flota liczy sobie kilkadziesiąt aut, oszczędzamy w ten sposób sporo faktur i sporo czasu pracy księgowych. Kolejną zaletą jest uproszczona procedura likwidacji szkód komunikacyjnych.

Naprawa samochodów

Zniszczone w wyniku wypadku auto naprawiane jest przez właściciela, czyli w tym wypadku przez wypożyczalnię, a nie przez firmę, która to auto wypożycza. W razie wypadku pozwala to na uniknięcie dużej ilości formalności.

Jakie samochody najczęściej wybierają przedsiębiorcy?

Zdecydowanie największą popularnością cieszą się samochody osobowe klasy B i C. Takie auta są przede wszystkim niedrogie w zakupie i utrzymaniu. W zupełności zaspokajają też potrzeby większości pracowników. Wyjątkiem są dyrektorzy i właściciele firm. Oni decydując się na wynajem wybierają najczęściej samochody wyższej klasy - D lub E. Czasem decydują się również na SUV-a.

Długoterminowy wynajem busów

Sporym zainteresowaniem wśród przedsiębiorców cieszy się też wynajem busów. Taką ofertą najczęściej zainteresowani są właściciele firm przewozowych oraz budowlanych. Firmy budowlane wynajmują busy, by transportować pracowników na budowę, natomiast firmy transportowe wynajmując busa zamierzają wozić nim ludzi. Główne powody, dla których przedsiębiorcy decydują się na wynajem busów w wypożyczalni są takie same, jak w przypadku wynajmu samochodów osobowych.

Zalety wynajmu busa

Najważniejszą zaletą wynajmu busa jest pozbawienie się problemów związanych z obsługą i naprawami pojazdu. Jedyne, co trzeba zrobić to uregulować co miesiąc należność za wynajem i rozliczyć za to fakturę. Konieczne jest również tankowanie pojazdu i uzupełnianie płynów eksploatacyjnych. Co roku należy pamiętać też o wykonaniu badania technicznego.

Słowem podsumowania

Wypożyczalnia samochodów osobowych oraz wypożyczalnia busów na dłuższy czas stają się coraz popularniejsze wśród przedsiębiorców. Takie rozwiązanie niesie za sobą wiele zalet i ułatwień, które pozytywnie odbijają się na funkcjonowaniu przedsiębiorstwa. Wyższe w porównaniu do rat leasingowych koszty, które trzeba ponosić co miesiąc rekompensowane są przez mniejszą ilość pracy, jaką należy poświęcić na rozliczenia. Ważną zaletą takiego rozwiązania jest też brak konieczności wykonywania napraw na własną rękę. Jeśli coś nie działa, naprawą zajmuje się wypożyczalnia aut.

 

Popularne

Król miasta - Suzuki Swift S

Suzuki na salonie samochodowym w Genewie zaprez...

Nissan GT-R na torze (wideo)

Nowy model Nissana na rok 2012, a mianowicie od...

Toyota FT-86 II Concept (wideo)

Toyota FT-86 jest nowym tylnonapędowym coupe, k...

Długo oczekiwane premiery

W 2013 roku oczekujemy na wiele premier: kinowych...

Wynajem aut - wypożyczalnia samochodów

Czasem zdarza się, że brak samochodu niweczy nam nasze plan...

Wynajem samochodów osobowych i busów - Gdańsk, Wrocław

Czy można skorzystać z wynajmu samochodów osobowych? Brak ...

Skup samochodów powypadkowych

Skup samochodów powypadkowych. W XXI wieku samochody odgr...

Skup samochodów używanych

Pomimo tego, że współczesny rynek motoryzacyjny jest w Pols...