2Cztery litry paliwa na sto kilometrów - czy to jest w ogóle możliwe?

Oczywiście, wtedy, gdy człowiek porusza się samochodem wyposażonym w nowoczesny napęd hybrydowy. Napęd hybrydowy to połączony napęd spalinowy i elektryczny, wzajemnie się wspomagający w czasie jazdy. Jego działanie najlepiej objaśnić na przykładzie auta hybrydowego, jakim jest Honda Insight. To konkurent Toyoty Prius, która jest obecnie najpopularniejszym na świecie samochodem hybrydowym. Jak działa jej napęd? Składa się on z silnika benzynowego o pojemności 1.3 litra IMA oraz z silnika elektrycznego o mocy 10KM.

Więcej…

Decyzja, jaki samochód powinniśmy kupić najczęściej uzależniona jest od zasobności naszego portfela. Jeśli Cię na to stać - kupuj nowy. Należy jednak pamiętać, że nowe samochody notują największy spadek wartości w ciągu zaledwie kilku lat użytkowania.

Więcej…

Skup aut używanych - sprzedaż samochodu do skupuChcąc sprzedać swój samochód, należy brać pod uwagę wysoki stopień konkurencyjności w podobnym przedsięwzięciu - ogłoszenia motoryzacyjne nasycone są bowiem mnogością ofert, spośród których przez potencjalnych nabywców wybierane są te najbardziej atrakcyjne.

W celu wypromowania własnej oferty, niezbędne staje się podjęcie kilku istotnych kroków, zmierzających do wzbudzenia zainteresowania sprzedawanym samochodem. Jakie sposoby na zbycie auta są najbardziej skuteczne oraz jak sprzedać samochód szybko i z zadowalającym zyskiem?

Więcej…

 

 

Wynajem aut - wypożyczalnia samochodów - Warszawa, Łódź

Bus osobowyCzasem zdarza się, że brak samochodu niweczy nam nasze plany. Dzieje się tak w sytuacjach, gdy chcemy chociażby wyjechać z na weekend z rodziną, na urlop czy po prostu potrzebujemy auta na jakąś inną wyjątkową okazję.

Nasza firma istnieje po to, by pomagać klientom w takich właśnie momentach. Jesteśmy profesjonalną wypożyczalnią samochodów. Nasza siedziba mieści się w Głogoczowie, a parking samochodów znajduje się w Krakowie. Swoją ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Wszystkie nasze samochody są regularnie serwisowane i posiadają pełne ubezpieczenie. Gwarantujemy naszym klientom jazdę samochodami czystymi, sprawnymi, bezpiecznymi i nowoczesnymi. Z naszą firmą - busy i samochody na wynajem nie muszą Państwo martwić się limitem kilometrów. Proponujemy wynajem krótkoterminowy, średnioterminowy oraz długoterminowy.

Wynajem krótkoterminowy i średnioterminowy

Pierwszy z nich polecamy tym z Państwa, którzy planują np. weekendowy wyjazd z rodziną lub znajomymi. Druga opcja jest doskonałym rozwiązaniem zarówno dla osób prywatnych, jak i małych oraz średnich przedsiębiorstw. Często jest to bowiem korzystniejsza opcja niż zakup samochodów, z którym wiążą się niemałe koszta. Oferujemy możliwość przedłużenia okresu, na jaki został wypożyczony samochód, a także negocjację stawek.

Wynajem długoterminowy

Wynajem długoterminowy jest znakomitym rozwiązaniem dla klientów biznesowych, gdyż pozwala on na oszczędność zarówno pieniędzy, jak i czasu. Nie muszą Państwo martwić się o serwisowanie czy ubezpieczenie auta i związane z tym formalności, gdyż mogą Państwo liczyć na całodobową pomoc techniczną zapewnianą przez naszą firmę. W naszej ofercie znajdują się m.in. takie samochody jak Opel Astra, Opel Corsa czy Opel Vivaro. Ten ostatni może pomieścić nawet 9 osób. Nasze auta mogą Państwo obejrzeć na naszej stronie internetowej.

Znajdują się tam również informacje o najważniejszych elementach wyposażenia oferowanych aut oraz aktualny cennik. Jeśli życzą sobie Państwo wypożyczyć samochód na więcej niż 31 dni, cenę usługi ustalimy indywidualnie z każdym klientem. By wynająć jeden z naszych samochodów należy mieć ukończone 21 lat i posiadać uprawnienia do kierowania pojazdem.

Warunki wynajmu samochodu - prawo jazdy

Przed wypożyczenie auta należy zapoznać się w warunkami wynajmu.

Wszystkie informacje dotyczące płatności i kaucji, zwrotu pojazdu, uszkodzeniach i utracie pojazdu oraz karach umownych, również można znaleźć na stronie naszej firmy. Przygotowujemy dla naszych klientów także atrakcyjne oferty promocyjne, a stałym klientom oferujemy programy lojalnościowe.

 
Jak wypożyczyć samochochód?
Wypożyczalnie samochodowe są coraz popularniejszą opcją wśród osób wybierających się na wakacje lub często podróżują
Wynajem samochodów dla osób fizycznych
Wynajmowanie samochodów jest typowo zagranicznym pomysłem, który powoli, lecz skutecznie zaczyna się przyjmować w nasz