2Cztery litry paliwa na sto kilometrów - czy to jest w ogóle możliwe?

Oczywiście, wtedy, gdy człowiek porusza się samochodem wyposażonym w nowoczesny napęd hybrydowy. Napęd hybrydowy to połączony napęd spalinowy i elektryczny, wzajemnie się wspomagający w czasie jazdy. Jego działanie najlepiej objaśnić na przykładzie auta hybrydowego, jakim jest Honda Insight. To konkurent Toyoty Prius, która jest obecnie najpopularniejszym na świecie samochodem hybrydowym. Jak działa jej napęd? Składa się on z silnika benzynowego o pojemności 1.3 litra IMA oraz z silnika elektrycznego o mocy 10KM.

Więcej…

Decyzja, jaki samochód powinniśmy kupić najczęściej uzależniona jest od zasobności naszego portfela. Jeśli Cię na to stać - kupuj nowy. Należy jednak pamiętać, że nowe samochody notują największy spadek wartości w ciągu zaledwie kilku lat użytkowania.

Więcej…

Skup aut używanych - sprzedaż samochodu do skupuChcąc sprzedać swój samochód, należy brać pod uwagę wysoki stopień konkurencyjności w podobnym przedsięwzięciu - ogłoszenia motoryzacyjne nasycone są bowiem mnogością ofert, spośród których przez potencjalnych nabywców wybierane są te najbardziej atrakcyjne.

W celu wypromowania własnej oferty, niezbędne staje się podjęcie kilku istotnych kroków, zmierzających do wzbudzenia zainteresowania sprzedawanym samochodem. Jakie sposoby na zbycie auta są najbardziej skuteczne oraz jak sprzedać samochód szybko i z zadowalającym zyskiem?

Więcej…

 

 

Toyota na rajdach - nowa estetyka

Toyota zmienia swój wizerunek. Zmienia również podbój świata z obywateli na rajdy samochodowe. Toyota nie jest już nudną stylistyką ale nowym nie szablonowym podejściem do tworzenia modeli samochodów. Tommi Makinen poprowadzi zespół do zwycięstwa.

Spis treści:
1. Skąd pomysł na rajdy
2. Samochód i skład Toyoty
3. Zmiana wizerunku Toyoty
4. Nowe oblicze estetyczne marki Toyota

Skąd pomysł na rajdy

17 lat temu Toyota zrezygnowała z walki w rajdowych trasach. Volkswagen wpadł w "pakiet kryzysowy". Ramy oszczędności przewidują wycofanie się tej marki z rajdów w sezonie 2017. Marka wyrobiona poprzez 4 mistrzostwa świata pozwala im na ten manewr. Toyota powraca!

Samochód i skład Toyoty

Toyota wraca wraz z 4 krotnym mistrzem świata Tommim Makinenem, który pokieruje zespołem złożonym z: Jari-Matti Latvala i Juho Hanninen. Mężczyźni wyruszą dwoma identycznymi autami Toyoty serii Yaris WRC.

Zmiana wizerunku Toyoty

Ciekawe zabieg japońskiego koncernu Toyota ma za zadanie zmienić wizerunek marki. Toyota słynie z tradycyjnych aut dla obywateli. Tym razem zobaczymy Toyotę w ramach samochodów rajdowych. Wszyscy zastanawiają się jak wypadną samochody, które przyzwyczaiły nas do braku krzykliwości, stonowanego wyglądu i pozbawionej emocji stylistyki.

Nowe oblicze estetyczne marki Toyota

Tymczasem Toyota wyprodukował C-HR. Samochód zmieniający całkowicie politykę estetyczną marki Toyota. Pełen komplet innowacyjnej technologii został ujęty w ramy nietuzinkowego designu, który przywodzi na myśl statek kosmiczny.

Toyota wkracza do życia rajdów samochodowych. Staje się nową zagadką na najbliższe lata. Całkiem innowacyjna estetyka pojazdów ma zmienić wizerunek marki. Jak będzie w przyszłości dowiemy się niebawem. Tommi Makinen ma nie lada wyzwanie.

 
Ford podbija Dolinę Krzemową
Ford, kto dzisiaj nie zna tej zacnej firmy motoryzacyjnej? Ford wkracza do Doliny Krzemowej z wielką parą. Obecnie je
Smog samochodowy w Chinach
Smog samochodowyWedług najnowszych danych Organizacji Narodów Zjednoczonych, Chiny zostały największym