2Cztery litry paliwa na sto kilometrów - czy to jest w ogóle możliwe?

Oczywiście, wtedy, gdy człowiek porusza się samochodem wyposażonym w nowoczesny napęd hybrydowy. Napęd hybrydowy to połączony napęd spalinowy i elektryczny, wzajemnie się wspomagający w czasie jazdy. Jego działanie najlepiej objaśnić na przykładzie auta hybrydowego, jakim jest Honda Insight. To konkurent Toyoty Prius, która jest obecnie najpopularniejszym na świecie samochodem hybrydowym. Jak działa jej napęd? Składa się on z silnika benzynowego o pojemności 1.3 litra IMA oraz z silnika elektrycznego o mocy 10KM.

Więcej…

Decyzja, jaki samochód powinniśmy kupić najczęściej uzależniona jest od zasobności naszego portfela. Jeśli Cię na to stać - kupuj nowy. Należy jednak pamiętać, że nowe samochody notują największy spadek wartości w ciągu zaledwie kilku lat użytkowania.

Więcej…

Skup aut używanych - sprzedaż samochodu do skupuChcąc sprzedać swój samochód, należy brać pod uwagę wysoki stopień konkurencyjności w podobnym przedsięwzięciu - ogłoszenia motoryzacyjne nasycone są bowiem mnogością ofert, spośród których przez potencjalnych nabywców wybierane są te najbardziej atrakcyjne.

W celu wypromowania własnej oferty, niezbędne staje się podjęcie kilku istotnych kroków, zmierzających do wzbudzenia zainteresowania sprzedawanym samochodem. Jakie sposoby na zbycie auta są najbardziej skuteczne oraz jak sprzedać samochód szybko i z zadowalającym zyskiem?

Więcej…

 

 

Skup samochodów używanych

Skup aut używanychPomimo tego, że współczesny rynek motoryzacyjny jest w Polsce bardzo dobrze rozwinięty, to wielu ludzi może napotykać liczne problemy w czasie prób sprzedania swojego starego samochodu.

Okazuje się bowiem, że w obecnych czasach polscy klienci potrafią być bardzo wymagający, przez co sprzedaż samochodu staje się bardzo trudnym zadaniem.

Skup samochodów w Internecie

Jak łatwo można się domyślić, najłatwiej jest szukać potencjalnych kupców za pośrednictwem Internetu. W sieci znajdziemy obecnie całe mnóstwo różnych portali i stron ze skupem samochodów używanych,  na których można zamieszczać swoje ogłoszenia, i to właśnie tutaj mamy pewność, że zobaczy je możliwie największa liczba osób. Jeśli jednak wciąż będziemy mieli większe problemy, to warto jest również rozejrzeć się za odpowiednim skupem samochodów, skupem aut - rzeczy tego typu gwarantują nam łatwe pozbycie się swojego auta, oferując równocześnie bardzo atrakcyjne ceny.

Sprzedaż samochodu

Sprzedaż samochodu z pewnością może być czymś bardzo trudnym, jednak jeśli będziemy pamiętali o kilku podstawowych zasadach, to zawsze będziemy mogli zwiększyć swoje szanse na sukces. Rynek motoryzacyjny oferuje obecnie wiele ciekawych możliwości, czego przykładem są chociażby wspomniane przed chwilą skupy samochodów, dzięki którym wcale nie musi to być już tak poważny problem.

 
Bądź eko, oddaj stary samochód tam gdzie jego miejsce
Życie w modnym stylu eko nabiera tempa, nie tylko nauczyliśmy korzystać się z papierowych torebek zami
Kupno taniego, używanego samochodu
Samochody używanePostanowiliście zmienić samochód, albo w końcu uzbieraliście pieniądze, aby ku
Nowoczesny napęd hybrydowy

Cztery litry paliwa na sto kilometrów - czy to jest w ogóle...

Samochód nowy czy używany?

Decyzja, jaki samochód powinniśmy kupić najczęściej uzależn...

Wynajem busów Kraków - czy to dobry pomysł na biznes?

Wiele osób planując otwarcie własnej firmy zastanawia się j...

Wynajem aut - wypożyczalnia samochodów - Warszawa, Łódź

Czasem zdarza się, że brak samochodu niweczy nam nasze plan...

Skup samochodów powypadkowych

Skup samochodów powypadkowych. W XXI wieku samochody odgr...

Skup samochodów używanych

Pomimo tego, że współczesny rynek motoryzacyjny jest w Pols...