Skup aut używanych - sprzedaż samochodu do skupuChcąc sprzedać swój samochód, należy brać pod uwagę wysoki stopień konkurencyjności w podobnym przedsięwzięciu - ogłoszenia motoryzacyjne nasycone są bowiem mnogością ofert, spośród których przez potencjalnych nabywców wybierane są te najbardziej atrakcyjne.

W celu wypromowania własnej oferty, niezbędne staje się podjęcie kilku istotnych kroków, zmierzających do wzbudzenia zainteresowania sprzedawanym samochodem. Jakie sposoby na zbycie auta są najbardziej skuteczne oraz jak sprzedać samochód szybko i z zadowalającym zyskiem?

Więcej…

1Eco Drivingu nie należy kojarzyć z tamowaniem ruchu czy powolną jazdą. Ten styl poruszania się samochodem polega płynnej jeździe przy możliwie najwyższej prędkości na najmniejszych obrotach.

W czasach gdzie liczy się każdy gram ropy czy benzyny warto poznać szczegóły. W trakcie jazdy należy pamiętać o bardzo prostych zasadach które pozwolą ekonomicznie się poruszać. Przyspieszać należy dynamicznie z pedałem gazu wciśniętym na około 70% a biegi zmieniać przy okolicy 2000 obr/min w dieslu, a w benzynie 2500 obr/min.

Więcej…

Decyzja, jaki samochód powinniśmy kupić najczęściej uzależniona jest od zasobności naszego portfela. Jeśli Cię na to stać - kupuj nowy. Należy jednak pamiętać, że nowe samochody notują największy spadek wartości w ciągu zaledwie kilku lat użytkowania.

Więcej…

 

 

Serwis samochodowy
Manualna skrzynia biegów w aucie - awarie

Manualna skrzynia biegów w aucieSkrzynia biegów jest jednym z najważniejszych elementów naszego samochodu, gdyż to właśnie ona odpowiada za przeniesienie napędu z silnika na koła pojazdu. Jednak wielu kierowców zaniedbuje manualne skrzynie biegów i nie serwisuje ich należycie.

Podstawą działania jest oczywiście olej, który zmniejsza tarcie w samej skrzyni - należy kontrolować jego poziom zgodnie z zaleceniami producentów. Wielu mechaników nawet w autoryzowanych stacjach obsługi jednak zapomina o tym prostym zabiegu.

Więcej…
 
Mechanika pojazdowa - Warszawa, Kraków, Wrocław

Polecani i dobrze realizujący swoje zadania mechanicy samochodowi prawie nie mają wolnych dni i sytuacji, gdy w ich warsztacie nie stoi żadne auto. Po tym właśnie można poznać dobrych mechaników. Tylko takim ludzie ufają i im powierzają swoje samochody. Bo rzetelni i dobrzy mechanicy są dzisiaj na wagę złota.

Taki mechanik samochodowy nie tylko dobrze zna się na samochodach, ale i jest w stanie sprawnie dokonać każdej naprawy. A dzisiaj czas ma dla ludzi bardzo duże znaczenie. Większość z nich nie może sobie pozwolić na to, by ich samochód tygodniami stał u mechanika i czekał na swoją kolej.

Więcej…
 
Przegląd serwisowy samochodu

Gwarancją prawidłowej eksploatacji samochodu z całą pewnością jest odpowiedni serwis w zaufanym i cenionym przez nas za profesjonalizm warsztacie samochodowym. Nikt nie zaryzykuje bezpieczeństwa swojego ani współpasażerów oddając cenne auto w ręce niezbyt doświadczonej grupy ''niby fachowców''.

Komfort jazdy za kierownicą jest bardzo ważnym elementem nie tylko dla zawodowych i doświadczonych kierowców, ale w szczególności dla amatorów którzy pewni sprawności samochodu nieco śmielej czują się prowadząc go.

Więcej…
 

Popularne

Nissan GT-R na torze (wideo)

Nowy model Nissana na rok 2012, a mianowicie od...

Toyota FT-86 II Concept (wideo)

Toyota FT-86 jest nowym tylnonapędowym coupe, k...

Długo oczekiwane premiery

W 2013 roku oczekujemy na wiele premier: kinowych...

Nowości na rynku motoryzacyjnym

Obecnie rynek motoryzacyjny rozwija się bardzo pr...

Wynajem aut - wypożyczalnia samochodów

Czasem zdarza się, że brak samochodu niweczy nam nasze plan...

Wynajem samochodów osobowych i busów - Gdańsk, Wrocław

Czy można skorzystać z wynajmu samochodów osobowych? Brak ...

Skup samochodów powypadkowych

Skup samochodów powypadkowych. W XXI wieku samochody odgr...

Skup samochodów używanych

Pomimo tego, że współczesny rynek motoryzacyjny jest w Pols...