2Cztery litry paliwa na sto kilometrów - czy to jest w ogóle możliwe?

Oczywiście, wtedy, gdy człowiek porusza się samochodem wyposażonym w nowoczesny napęd hybrydowy. Napęd hybrydowy to połączony napęd spalinowy i elektryczny, wzajemnie się wspomagający w czasie jazdy. Jego działanie najlepiej objaśnić na przykładzie auta hybrydowego, jakim jest Honda Insight. To konkurent Toyoty Prius, która jest obecnie najpopularniejszym na świecie samochodem hybrydowym. Jak działa jej napęd? Składa się on z silnika benzynowego o pojemności 1.3 litra IMA oraz z silnika elektrycznego o mocy 10KM.

Więcej…

Decyzja, jaki samochód powinniśmy kupić najczęściej uzależniona jest od zasobności naszego portfela. Jeśli Cię na to stać - kupuj nowy. Należy jednak pamiętać, że nowe samochody notują największy spadek wartości w ciągu zaledwie kilku lat użytkowania.

Więcej…

Skup aut używanych - sprzedaż samochodu do skupuChcąc sprzedać swój samochód, należy brać pod uwagę wysoki stopień konkurencyjności w podobnym przedsięwzięciu - ogłoszenia motoryzacyjne nasycone są bowiem mnogością ofert, spośród których przez potencjalnych nabywców wybierane są te najbardziej atrakcyjne.

W celu wypromowania własnej oferty, niezbędne staje się podjęcie kilku istotnych kroków, zmierzających do wzbudzenia zainteresowania sprzedawanym samochodem. Jakie sposoby na zbycie auta są najbardziej skuteczne oraz jak sprzedać samochód szybko i z zadowalającym zyskiem?

Więcej…

 

 

Serwis samochodowy
Mechanika pojazdowa - Warszawa, Kraków, Wrocław

Polecani i dobrze realizujący swoje zadania mechanicy samochodowi prawie nie mają wolnych dni i sytuacji, gdy w ich warsztacie nie stoi żadne auto. Po tym właśnie można poznać dobrych mechaników. Tylko takim ludzie ufają i im powierzają swoje samochody. Bo rzetelni i dobrzy mechanicy są dzisiaj na wagę złota.

Taki mechanik samochodowy nie tylko dobrze zna się na samochodach, ale i jest w stanie sprawnie dokonać każdej naprawy. A dzisiaj czas ma dla ludzi bardzo duże znaczenie. Większość z nich nie może sobie pozwolić na to, by ich samochód tygodniami stał u mechanika i czekał na swoją kolej.

Więcej…
 
Przegląd serwisowy samochodu

Gwarancją prawidłowej eksploatacji samochodu z całą pewnością jest odpowiedni serwis w zaufanym i cenionym przez nas za profesjonalizm warsztacie samochodowym. Nikt nie zaryzykuje bezpieczeństwa swojego ani współpasażerów oddając cenne auto w ręce niezbyt doświadczonej grupy ''niby fachowców''.

Komfort jazdy za kierownicą jest bardzo ważnym elementem nie tylko dla zawodowych i doświadczonych kierowców, ale w szczególności dla amatorów którzy pewni sprawności samochodu nieco śmielej czują się prowadząc go.

Więcej…
 
Usterki mechaniczne auta - serwis samochodowy

Kiedy jeździ się samochodem, nie trudno o sytuacje, kiedy ulega on uszkodzeniu. Nie każde uszkodzenie jest takie samo i nie zawsze w tym celu koniecznie trzeba odwiedzać serwis samochodowy. Jeśli na przykład dojdzie do niewielkiego obtarcia podczas parkowania, to z takim uszkodzeniem można z powodzeniem jeździć.

Nie będzie ono miało żadnego wpływu na komfort, czy bezpieczeństwo jazdy. Jeśli już to będzie ono wpływało tylko i wyłącznie na wygląd samochodu.

Więcej…
 
Nowoczesny napęd hybrydowy

Cztery litry paliwa na sto kilometrów - czy to jest w ogóle...

Samochód nowy czy używany?

Decyzja, jaki samochód powinniśmy kupić najczęściej uzależn...

Wynajem busów Kraków - czy to dobry pomysł na biznes?

Wiele osób planując otwarcie własnej firmy zastanawia się j...

Wynajem aut - wypożyczalnia samochodów - Warszawa, Łódź

Czasem zdarza się, że brak samochodu niweczy nam nasze plan...

Skup samochodów powypadkowych

Skup samochodów powypadkowych. W XXI wieku samochody odgr...

Skup samochodów używanych

Pomimo tego, że współczesny rynek motoryzacyjny jest w Pols...