2Cztery litry paliwa na sto kilometrów - czy to jest w ogóle możliwe?

Oczywiście, wtedy, gdy człowiek porusza się samochodem wyposażonym w nowoczesny napęd hybrydowy. Napęd hybrydowy to połączony napęd spalinowy i elektryczny, wzajemnie się wspomagający w czasie jazdy. Jego działanie najlepiej objaśnić na przykładzie auta hybrydowego, jakim jest Honda Insight. To konkurent Toyoty Prius, która jest obecnie najpopularniejszym na świecie samochodem hybrydowym. Jak działa jej napęd? Składa się on z silnika benzynowego o pojemności 1.3 litra IMA oraz z silnika elektrycznego o mocy 10KM.

Więcej…

Decyzja, jaki samochód powinniśmy kupić najczęściej uzależniona jest od zasobności naszego portfela. Jeśli Cię na to stać - kupuj nowy. Należy jednak pamiętać, że nowe samochody notują największy spadek wartości w ciągu zaledwie kilku lat użytkowania.

Więcej…

Skup aut używanych - sprzedaż samochodu do skupuChcąc sprzedać swój samochód, należy brać pod uwagę wysoki stopień konkurencyjności w podobnym przedsięwzięciu - ogłoszenia motoryzacyjne nasycone są bowiem mnogością ofert, spośród których przez potencjalnych nabywców wybierane są te najbardziej atrakcyjne.

W celu wypromowania własnej oferty, niezbędne staje się podjęcie kilku istotnych kroków, zmierzających do wzbudzenia zainteresowania sprzedawanym samochodem. Jakie sposoby na zbycie auta są najbardziej skuteczne oraz jak sprzedać samochód szybko i z zadowalającym zyskiem?

Więcej…

 

 

Samochód do ślubu
Wynajem samochodu na uroczystość ślubną

Ślub to wydarzenie, którego wyjątkowy charakter podkreśla się wieloma możliwymi sposobami. Nawet poprzez samochód można podnieść jego rangę. Samochód do ślubu ma służyć głównie temu, by za jego pomocą narzeczeni mogli dotrzeć do kościoła, a później do lokalu, gdzie ma odbyć się ich przyjecie weselne.

Zanim jednak do tego dojdzie auto do ślubu, musi dotrzeć do domu pana młodego i stamtąd pojechać pod dom panny młodej. Według tradycji pan młody musi osobiście stawić się po swoją wybrankę. W takich okolicznościach musi zaprezentować się z jak najlepszej strony. Dobry samochód ma przynieść mu lepsze wejście.

Więcej…
 
Limuzyna do ślubu

Ślub stanowi swego rodzaju przełom w życiu każdej osoby, która na niego się decyduje. Zwykle ma się nadzieję, że będzie to przełom pozytywny i tak jest zawsze przynajmniej na początku. Z czasem życie robi swoje i ludzie nie zawsze są ze sobą szczęśliwi tak, jak się spodziewali. Zanim jednak do takich sytuacji dojdzie, zależy im na tym, by ich ślub był wart zapamiętania.

W tym celu wynajmują oni najlepszy lokal. Dbają o to, by ich limuzyna do ślubu była najlepsza z możliwych. Młodzi dokładają wszelkich starań, by ich wesele było udane. Dbają o menu i wystrój sali weselnej. Organizacją wesela zaczynają zajmować się na długo przed jego terminem. Nawet rok wcześniej odwiedzają wynajem limuzyn. Biorą udział w targach ślubnych, gdzie swoją ofertę przedstawia wielu usługodawców ślubnych.

Więcej…
 
Wypożyczalnia samochodów - oferta

Z oferty wypożyczalni samochodów można korzystać nie tylko wtedy, kiedy nasz samochód jest w naprawie. Bo okazji ku temu może być zdecydowanie więcej. Wypożyczalnia samochodów jest miejscem, gdzie wypożyczyć można auto na specjalne okoliczności.

Takimi może być ślub, osiemnastaka, czy wieczór panieński. Jeśli ma się taką ochotę, można wypożyczyć sobie samochód też po to, żeby zaimponować nim znajomym lub po prostu, by mieć okazję przejechać się innym samochodem.

Więcej…