1Eco Drivingu nie należy kojarzyć z tamowaniem ruchu czy powolną jazdą. Ten styl poruszania się samochodem polega płynnej jeździe przy możliwie najwyższej prędkości na najmniejszych obrotach.

W czasach gdzie liczy się każdy gram ropy czy benzyny warto poznać szczegóły. W trakcie jazdy należy pamiętać o bardzo prostych zasadach które pozwolą ekonomicznie się poruszać. Przyspieszać należy dynamicznie z pedałem gazu wciśniętym na około 70% a biegi zmieniać przy okolicy 2000 obr/min w dieslu, a w benzynie 2500 obr/min.

Więcej…

Skup aut używanych - sprzedaż samochodu do skupuChcąc sprzedać swój samochód, należy brać pod uwagę wysoki stopień konkurencyjności w podobnym przedsięwzięciu - ogłoszenia motoryzacyjne nasycone są bowiem mnogością ofert, spośród których przez potencjalnych nabywców wybierane są te najbardziej atrakcyjne.

W celu wypromowania własnej oferty, niezbędne staje się podjęcie kilku istotnych kroków, zmierzających do wzbudzenia zainteresowania sprzedawanym samochodem. Jakie sposoby na zbycie auta są najbardziej skuteczne oraz jak sprzedać samochód szybko i z zadowalającym zyskiem?

Więcej…

Decyzja, jaki samochód powinniśmy kupić najczęściej uzależniona jest od zasobności naszego portfela. Jeśli Cię na to stać - kupuj nowy. Należy jednak pamiętać, że nowe samochody notują największy spadek wartości w ciągu zaledwie kilku lat użytkowania.

Więcej…

 

 

Samochód do ślubu
Wynajem samochodu na uroczystość ślubną

Ślub to wydarzenie, którego wyjątkowy charakter podkreśla się wieloma możliwymi sposobami. Nawet poprzez samochód można podnieść jego rangę. Samochód do ślubu ma służyć głównie temu, by za jego pomocą narzeczeni mogli dotrzeć do kościoła, a później do lokalu, gdzie ma odbyć się ich przyjecie weselne.

Zanim jednak do tego dojdzie auto do ślubu, musi dotrzeć do domu pana młodego i stamtąd pojechać pod dom panny młodej. Według tradycji pan młody musi osobiście stawić się po swoją wybrankę. W takich okolicznościach musi zaprezentować się z jak najlepszej strony. Dobry samochód ma przynieść mu lepsze wejście.

Więcej…
 
Limuzyna do ślubu

Ślub stanowi swego rodzaju przełom w życiu każdej osoby, która na niego się decyduje. Zwykle ma się nadzieję, że będzie to przełom pozytywny i tak jest zawsze przynajmniej na początku. Z czasem życie robi swoje i ludzie nie zawsze są ze sobą szczęśliwi tak, jak się spodziewali. Zanim jednak do takich sytuacji dojdzie, zależy im na tym, by ich ślub był wart zapamiętania.

W tym celu wynajmują oni najlepszy lokal. Dbają o to, by ich limuzyna do ślubu była najlepsza z możliwych. Młodzi dokładają wszelkich starań, by ich wesele było udane. Dbają o menu i wystrój sali weselnej. Organizacją wesela zaczynają zajmować się na długo przed jego terminem. Nawet rok wcześniej odwiedzają wynajem limuzyn. Biorą udział w targach ślubnych, gdzie swoją ofertę przedstawia wielu usługodawców ślubnych.

Więcej…
 
Wypożyczalnia samochodów - oferta

Z oferty wypożyczalni samochodów można korzystać nie tylko wtedy, kiedy nasz samochód jest w naprawie. Bo okazji ku temu może być zdecydowanie więcej. Wypożyczalnia samochodów jest miejscem, gdzie wypożyczyć można auto na specjalne okoliczności.

Takimi może być ślub, osiemnastaka, czy wieczór panieński. Jeśli ma się taką ochotę, można wypożyczyć sobie samochód też po to, żeby zaimponować nim znajomym lub po prostu, by mieć okazję przejechać się innym samochodem.

Więcej…
 

Popularne

Nissan GT-R na torze (wideo)

Nowy model Nissana na rok 2012, a mianowicie od...

Toyota FT-86 II Concept (wideo)

Toyota FT-86 jest nowym tylnonapędowym coupe, k...

Długo oczekiwane premiery

W 2013 roku oczekujemy na wiele premier: kinowych...

Nowości na rynku motoryzacyjnym

Obecnie rynek motoryzacyjny rozwija się bardzo pr...

Wynajem aut - wypożyczalnia samochodów

Czasem zdarza się, że brak samochodu niweczy nam nasze plan...

Wynajem samochodów osobowych i busów - Gdańsk, Wrocław

Czy można skorzystać z wynajmu samochodów osobowych? Brak ...

Skup samochodów powypadkowych

Skup samochodów powypadkowych. W XXI wieku samochody odgr...

Skup samochodów używanych

Pomimo tego, że współczesny rynek motoryzacyjny jest w Pols...