1Eco Drivingu nie należy kojarzyć z tamowaniem ruchu czy powolną jazdą. Ten styl poruszania się samochodem polega płynnej jeździe przy możliwie najwyższej prędkości na najmniejszych obrotach.

W czasach gdzie liczy się każdy gram ropy czy benzyny warto poznać szczegóły. W trakcie jazdy należy pamiętać o bardzo prostych zasadach które pozwolą ekonomicznie się poruszać. Przyspieszać należy dynamicznie z pedałem gazu wciśniętym na około 70% a biegi zmieniać przy okolicy 2000 obr/min w dieslu, a w benzynie 2500 obr/min.

Więcej…

Skup aut używanych - sprzedaż samochodu do skupuChcąc sprzedać swój samochód, należy brać pod uwagę wysoki stopień konkurencyjności w podobnym przedsięwzięciu - ogłoszenia motoryzacyjne nasycone są bowiem mnogością ofert, spośród których przez potencjalnych nabywców wybierane są te najbardziej atrakcyjne.

W celu wypromowania własnej oferty, niezbędne staje się podjęcie kilku istotnych kroków, zmierzających do wzbudzenia zainteresowania sprzedawanym samochodem. Jakie sposoby na zbycie auta są najbardziej skuteczne oraz jak sprzedać samochód szybko i z zadowalającym zyskiem?

Więcej…

Decyzja, jaki samochód powinniśmy kupić najczęściej uzależniona jest od zasobności naszego portfela. Jeśli Cię na to stać - kupuj nowy. Należy jednak pamiętać, że nowe samochody notują największy spadek wartości w ciągu zaledwie kilku lat użytkowania.

Więcej…

 

 

Porady
Busy i samochody osobowe na wynajem

Wynajem busów i samochodów osobowych

Obecnie człowiekowi najtrudniej jest obejść się bez dwóch gadżetów - telefonu i samochodu. Zapewne wpływ na to ma zwiększające się tempo życia ludzi. Żyjemy w biegu, nakładając na siebie coraz liczniejsze obowiązki.

Praca, rodzina, hobby lub uprawianie sportów. Przy natłoku codziennych zobowiązań chcemy szybko i sprawnie przemieszczać się z miejsca w miejsce, bez niepotrzebnej straty czaru, oraz pozostawać w stałym kontakcie z najbliższymi.

Więcej…
 
Wybór odpowiedniego samochodu

Odpowiedni samochódWybór odpowiedniego samochodu.

Obecnie nieodłącznym elementem życia jest przemieszczanie się i nie chodzi mi tutaj o migrację ludzi tylko o środki transportu, z jakimi większość populacji ma do czynienia, tj. kolej, komunikacja miejska czy własny środek transportu. Najpopularniejszym z nich oczywiście jest samochód.

Każdy człowiek chciałby mieć swój własny samochód wymarzony niezawodny i żeby jeszcze jakoś się prezentował. Wielu z nas już go posiada niektórzy nawet kilka. Dla tych, którzy są na etapie zakupu mam kilka wskazówek, jakiego wyboru dokonać.

Więcej…
 
Auto nowe czy używane? Skąd wziąć pieniądze?

Nowe autoPrzed powyższym dylematem stoją setki tysięcy kierowców, którzy decydują się na zmianę dotychczasowego samochodu. Dla wielu ograniczeniem są kwestie finansowe. Jednak czy rzeczywiście brak pieniędzy jest powodem do rezygnacji z uwielbianego, wymarzonego samochodu? A może warto zadłużyć się i zamiast używanego auta postawić na nowe?

Więcej…
 

Popularne

Nissan GT-R na torze (wideo)

Nowy model Nissana na rok 2012, a mianowicie od...

Toyota FT-86 II Concept (wideo)

Toyota FT-86 jest nowym tylnonapędowym coupe, k...

Długo oczekiwane premiery

W 2013 roku oczekujemy na wiele premier: kinowych...

Nowości na rynku motoryzacyjnym

Obecnie rynek motoryzacyjny rozwija się bardzo pr...

Wynajem aut - wypożyczalnia samochodów

Czasem zdarza się, że brak samochodu niweczy nam nasze plan...

Wynajem samochodów osobowych i busów - Gdańsk, Wrocław

Czy można skorzystać z wynajmu samochodów osobowych? Brak ...

Skup samochodów powypadkowych

Skup samochodów powypadkowych. W XXI wieku samochody odgr...

Skup samochodów używanych

Pomimo tego, że współczesny rynek motoryzacyjny jest w Pols...