2Cztery litry paliwa na sto kilometrów - czy to jest w ogóle możliwe?

Oczywiście, wtedy, gdy człowiek porusza się samochodem wyposażonym w nowoczesny napęd hybrydowy. Napęd hybrydowy to połączony napęd spalinowy i elektryczny, wzajemnie się wspomagający w czasie jazdy. Jego działanie najlepiej objaśnić na przykładzie auta hybrydowego, jakim jest Honda Insight. To konkurent Toyoty Prius, która jest obecnie najpopularniejszym na świecie samochodem hybrydowym. Jak działa jej napęd? Składa się on z silnika benzynowego o pojemności 1.3 litra IMA oraz z silnika elektrycznego o mocy 10KM.

Więcej…

Decyzja, jaki samochód powinniśmy kupić najczęściej uzależniona jest od zasobności naszego portfela. Jeśli Cię na to stać - kupuj nowy. Należy jednak pamiętać, że nowe samochody notują największy spadek wartości w ciągu zaledwie kilku lat użytkowania.

Więcej…

Skup aut używanych - sprzedaż samochodu do skupuChcąc sprzedać swój samochód, należy brać pod uwagę wysoki stopień konkurencyjności w podobnym przedsięwzięciu - ogłoszenia motoryzacyjne nasycone są bowiem mnogością ofert, spośród których przez potencjalnych nabywców wybierane są te najbardziej atrakcyjne.

W celu wypromowania własnej oferty, niezbędne staje się podjęcie kilku istotnych kroków, zmierzających do wzbudzenia zainteresowania sprzedawanym samochodem. Jakie sposoby na zbycie auta są najbardziej skuteczne oraz jak sprzedać samochód szybko i z zadowalającym zyskiem?

Więcej…

 

 

Popularne usługi transportowe

Usługi transportowe cieszą się obecnie dużym zainteresowaniem. Korzysta z nich wiele osób prywatnych i wiele firm. Usługi transportowe wykorzystuje się w różnych celach. Z takich korzystają zarówno Ci, którzy sprzedają kostkę brukową jak i Ci, którzy sprzedają lodówki.

W każdym takim przypadku konieczny jest transport. Nie mniejszym zainteresowaniem cieszą się usługi związane z przeprowadzaniem się. Zmiana miejsca zamieszkania czy funkcjonowania firmy jest obecnie norma i do takich zmian dochodzi często. Usługi przeprowadzkowe pomagają wielu ludziom w przemieszczeniu posiadanych rzeczy w sposób sprawny i bezproblemowy.

Świadczeniem tego rodzaju usług zajmują się firmy, które mają do dyspozycji samochody, o dość dużych gabarytach. Tylko dzięki takim transport jest możliwy. Oczywiście nie w każdym przypadku wykorzystywane są takie same pojazdy. Jeśli zlecenie jest małe, to z powodzeniem wystarczy taxi bagażowe i z takiego się korzysta. Jeśli takie nie działa w okolicy, to są firmy, które zajmują się transportem i one posiadają samochody do mniejszych załadunków.

Zanim przyjmą one zlecenie i wytypują określony samochód, zwykle pytają o jego zakres. Na jego podstawie ustalany jest usługi transportowe cennik usługi transportowej i tak też wycenia się cenę określonej usługi. Inaczej wygląda ona wtedy, kiedy wynajmowany jest duży samochód dostawczy, a inaczej wtedy, kiedy do zlecenia przeznaczany jest mały samochód dostawczy. Ma to znaczenie i dla usługodawcy i dla zleceniodawcy. W ten sposób ogranicza się koszty usług.

 
Firma transportowa - zakres usług
Firmy transportowe zwykle mają dość szeroki zakres usług. To, jakich zleceń się podejmują zależy od tego, czy dysponu
Własna firma transportowa
Kiedy ludzie szukają pomysłu na życie i zależy im na prowadzeniu własnej działalności, bardzo często biorą oni pod u