Popularne skupy samochodów

Popularne skupy samochodówCoraz chętniej wybieraną alternatywą dla komisów samochodowych są dziś skupy aut, proponujące ich odkup za gotówkę.

Skupy samochodów cieszą się rosnącym zainteresowaniem wśród szerokiego grona odbiorców, ponieważ wystosowują swoją ofertę zarówno do klientów prywatnych jak i firm. Chętnie współpracują z firmami windykacyjnymi, wypożyczalniami samochodów osobowych i okazjonalnych, przedsiębiorstwami z branży transportowej czy korporacjami taksówkarskimi. Stali klienci mogą liczyć na wiele atrakcyjnych korzyści, w związku ze współpracą z wybranym skupem.

Skup samochodów

Firmy te, poza adresowaniem swojej oferty do szerokiego grona odbiorców, zasługują również na miano przedsiębiorstw elastycznych w podejściu do klienta. Oferują bowiem odkup każdego samochodu, bez względu na jego stan wizualny oraz techniczny. W skupie można sprzedać zarówno auto prawie nowe, z niewielkim przebiegiem kilometrów jak również pojazd wysłużony, a nawet powypadkowy.

Jeśli mamy np. do sprzedania auto niesprawne, skup samochodów jest idealnym rozwiązaniem. Nie tylko odkupi od nas taki samochód, ale jeszcze zjawi się po niego z własnym transportem. W większości przypadków, klient nie ponosi za tą usługę żadnych, dodatkowych kosztów. Nie jest to również odliczane od wartości samochodu. Wiele skupów zajmuje się odkupem zarówno samochodów osobowych jak i ciężarowych. Jeśli akurat jakiś skup nie jest zainteresowany modelami ciężarowymi, z pewnością poleci nam zaprzyjaźniona firmę, świadczącą takie usługi. Podobnie jest z odkupem aut w wersji angielskiej oraz części samochodowych.

 

Popularne

Król miasta - Suzuki Swift S

Suzuki na salonie samochodowym w Genewie zaprez...

Nissan GT-R na torze (wideo)

Nowy model Nissana na rok 2012, a mianowicie od...

Toyota FT-86 II Concept (wideo)

Toyota FT-86 jest nowym tylnonapędowym coupe, k...

Długo oczekiwane premiery

W 2013 roku oczekujemy na wiele premier: kinowych...

Wynajem aut - wypożyczalnia samochodów

Czasem zdarza się, że brak samochodu niweczy nam nasze plan...

Wynajem samochodów osobowych i busów - Gdańsk, Wrocław

Czy można skorzystać z wynajmu samochodów osobowych? Brak ...

Skup samochodów powypadkowych

Skup samochodów powypadkowych. W XXI wieku samochody odgr...

Skup samochodów używanych

Pomimo tego, że współczesny rynek motoryzacyjny jest w Pols...