Nowości w 2013r

Nowości w 2013rW 2013 roku na rynku pojawi się wiele nowych samochodów osobowych. Wielbiciele aut już nie mogą się doczekać premier w wybranych salonach ulubionych marek. W nowym roku na swoją premierę czeka rewolucyjny model od Toyota. Nowy Prius+ ma innowacyjny napęd hybrydowy.

Ten nowatorski van posiada siedem wygodnych miejsc, pozwalających na komfortowej jazdę dla całej rodziny lub grupy przyjaciół. Nowy Prius+ posiada także bardziej przestronny bagażnik niż poprzednie modele tej marki. Jest dostosowany do wymagań współczesnego użytkownika. Na rynku zadebiutuje również najnowszy model od BMW. To wspaniała propozycja dla miłośników wygodnych i przestronnych, a jednocześnie bezpiecznych samochodów. Nowe BMW Grand Turismo łączy w sobie zalety samochodu miejskiego, rodzinnego oraz auta dla dłuższe wyprawy.

Jest również coś dla miłośników niewielkich samochodów, a mianowicie nowy Fiat Panda III. Taką elegancką Pandę można mieć już za niecałe 32 tysiące złotych! Można również zdecydować się na nieco droższa Pandę w wersji z klimatyzacją, która dodatkowo zwiększa komfort jazdy. Nie można nie wspomnieć również o kilku ważnych faktach dotyczących bezpieczeństwa tego modelu. Fiat Panda III to model bardzo bezpieczny. Posiada nie tylko wspomaganie kierownicy, ale również cztery poduszki powietrzne na wyposażeniu.

Jeśli z kolei komuś marzy się nowoczesny crossover, posiadający zalety wysokojakościowego samochodu terenowego, koniecznie musi zapoznać się z nowym modelem Subaru. Nowy SUV marki do Subaru XV, samochód nowoczesny, wygodny, posiadający wyjątkowo bogate wyposażenie oraz ekologiczny silnik.

Co ciekawe, możemy zainwestować również w nowoczesne Subaru z inteligentnym systemem ratunkowym. W razie jakichkolwiek kłopotów GPS w samochodzie od razu wysyła wiadomość, powiadamiającą odpowiednie służby. Dzięki temu pomoc jest niemal natychmiastowa, a w nagłych wypadkach liczy się przecież dosłownie każda sekunda. W 2013 roku na rynku pojawi się również nowy model od Audi, a mianowicie nowe, eleganckie Audi R8.

  • Lokalizacja GPS
  • Nawigacja Android
 

Popularne

Król miasta - Suzuki Swift S

Suzuki na salonie samochodowym w Genewie zaprez...

Nissan GT-R na torze (wideo)

Nowy model Nissana na rok 2012, a mianowicie od...

Toyota FT-86 II Concept (wideo)

Toyota FT-86 jest nowym tylnonapędowym coupe, k...

Długo oczekiwane premiery

W 2013 roku oczekujemy na wiele premier: kinowych...

Wynajem aut - wypożyczalnia samochodów

Czasem zdarza się, że brak samochodu niweczy nam nasze plan...

Wynajem samochodów osobowych i busów - Gdańsk, Wrocław

Czy można skorzystać z wynajmu samochodów osobowych? Brak ...

Skup samochodów powypadkowych

Skup samochodów powypadkowych. W XXI wieku samochody odgr...

Skup samochodów używanych

Pomimo tego, że współczesny rynek motoryzacyjny jest w Pols...