1Eco Drivingu nie należy kojarzyć z tamowaniem ruchu czy powolną jazdą. Ten styl poruszania się samochodem polega płynnej jeździe przy możliwie najwyższej prędkości na najmniejszych obrotach.

W czasach gdzie liczy się każdy gram ropy czy benzyny warto poznać szczegóły. W trakcie jazdy należy pamiętać o bardzo prostych zasadach które pozwolą ekonomicznie się poruszać. Przyspieszać należy dynamicznie z pedałem gazu wciśniętym na około 70% a biegi zmieniać przy okolicy 2000 obr/min w dieslu, a w benzynie 2500 obr/min.

Więcej…

Skup aut używanych - sprzedaż samochodu do skupuChcąc sprzedać swój samochód, należy brać pod uwagę wysoki stopień konkurencyjności w podobnym przedsięwzięciu - ogłoszenia motoryzacyjne nasycone są bowiem mnogością ofert, spośród których przez potencjalnych nabywców wybierane są te najbardziej atrakcyjne.

W celu wypromowania własnej oferty, niezbędne staje się podjęcie kilku istotnych kroków, zmierzających do wzbudzenia zainteresowania sprzedawanym samochodem. Jakie sposoby na zbycie auta są najbardziej skuteczne oraz jak sprzedać samochód szybko i z zadowalającym zyskiem?

Więcej…

Decyzja, jaki samochód powinniśmy kupić najczęściej uzależniona jest od zasobności naszego portfela. Jeśli Cię na to stać - kupuj nowy. Należy jednak pamiętać, że nowe samochody notują największy spadek wartości w ciągu zaledwie kilku lat użytkowania.

Więcej…

 

 

Nowości na rynku motoryzacyjnym

Nowości na rynku motoryzacyjnymObecnie rynek motoryzacyjny rozwija się bardzo prężnie, wciąż pojawiają się ciekawe nowości, na które z niecierpliwością czekają wszyscy miłośnicy motoryzacji.

Na uwagę zasługują nowoczesne samochody, które obecnie debiutują na rynku. Te premiery w 2013 roku to przede wszystkim nowości w klasie SUV, ale również pojawia się wiele aut typu crossover oraz innowacyjnych limuzyn posiadających napęd hybrydowy.

W modzie są również niewielkie, zwrotne samochody, modele typowo miejskie, ale również i samochody kobiece. Paniom na pewno spodoba się nowy Fiat Panda III: model ekologiczny, bezpieczny, ale również wyjątkowo ciekawie wykończony. Wspaniale prezentuje się również jeden z najnowszych modeli Opla. Typowo miejski Opel Adam to samochód oryginalny, nowoczesny i bardzo komfortowy. Prezentuje się bardzo ciekawie z uwagi na kontrastowy kolor lakieru i dachu.

To bardzo ciekawe rozwiązanie, które z pewnością doceni każdy miłośnik samochód i ich estetycznego, nowoczesnego i niebanalnego wyglądu. Adama na pewno docenią mieszkańcy wielkich miast, jest to bowiem auto zwrotne, niewielkie, można nim bez trudu zaparkować na zatłoczonym placu przez firmą czy sklepem. Obecnie na rynku prawdziwą furorę robią również samochody z tak zwanymi silnikami hybrydowymi. Łączy on w sobie zalety silnika benzynowego oraz elektrycznego. Dzięki zastosowaniu tego rodzaju silnika znacznie zmniejsza się ilość zużycia paliwa, ale również emitowanych spalin, tak szkodliwych dla nas i dla środowiska. W takie nowoczesne i jednocześnie ekologiczne silniki wyposażanych jest coraz więcej nowoczesnych aut, między innymi samochody marki Audi czy BMW. Jeśli chodzi o rynek motoryzacyjny, to oprócz nowych modeli aut nie można nie zauważyć zakładania nowych firm, świadczących usługi, związane z samochodami. Myjnie, z jakich korzystamy na co dzień są coraz bardziej nowoczesne, możemy myć samochód szybko i skutecznie. Coraz więcej osób korzysta również z usług, jakie proponują skupy samochodów. Można tam szybko i z zyskiem sprzedać każde auto, zarówno to prawie nowe, jak i stare, powypadkowe i niesprawne.

 

Popularne

Nissan GT-R na torze (wideo)

Nowy model Nissana na rok 2012, a mianowicie od...

Toyota FT-86 II Concept (wideo)

Toyota FT-86 jest nowym tylnonapędowym coupe, k...

Długo oczekiwane premiery

W 2013 roku oczekujemy na wiele premier: kinowych...

Nowości na rynku motoryzacyjnym

Obecnie rynek motoryzacyjny rozwija się bardzo pr...

Wynajem aut - wypożyczalnia samochodów

Czasem zdarza się, że brak samochodu niweczy nam nasze plan...

Wynajem samochodów osobowych i busów - Gdańsk, Wrocław

Czy można skorzystać z wynajmu samochodów osobowych? Brak ...

Skup samochodów powypadkowych

Skup samochodów powypadkowych. W XXI wieku samochody odgr...

Skup samochodów używanych

Pomimo tego, że współczesny rynek motoryzacyjny jest w Pols...