1Eco Drivingu nie należy kojarzyć z tamowaniem ruchu czy powolną jazdą. Ten styl poruszania się samochodem polega płynnej jeździe przy możliwie najwyższej prędkości na najmniejszych obrotach.

W czasach gdzie liczy się każdy gram ropy czy benzyny warto poznać szczegóły. W trakcie jazdy należy pamiętać o bardzo prostych zasadach które pozwolą ekonomicznie się poruszać. Przyspieszać należy dynamicznie z pedałem gazu wciśniętym na około 70% a biegi zmieniać przy okolicy 2000 obr/min w dieslu, a w benzynie 2500 obr/min.

Więcej…

Skup aut używanych - sprzedaż samochodu do skupuChcąc sprzedać swój samochód, należy brać pod uwagę wysoki stopień konkurencyjności w podobnym przedsięwzięciu - ogłoszenia motoryzacyjne nasycone są bowiem mnogością ofert, spośród których przez potencjalnych nabywców wybierane są te najbardziej atrakcyjne.

W celu wypromowania własnej oferty, niezbędne staje się podjęcie kilku istotnych kroków, zmierzających do wzbudzenia zainteresowania sprzedawanym samochodem. Jakie sposoby na zbycie auta są najbardziej skuteczne oraz jak sprzedać samochód szybko i z zadowalającym zyskiem?

Więcej…

Decyzja, jaki samochód powinniśmy kupić najczęściej uzależniona jest od zasobności naszego portfela. Jeśli Cię na to stać - kupuj nowy. Należy jednak pamiętać, że nowe samochody notują największy spadek wartości w ciągu zaledwie kilku lat użytkowania.

Więcej…

 

 

Nowe rozwiązania w motoryzacji

kup samochodów używanychCoraz więcej osób przekonuje się do nowoczesnych rozwiązań z branży motoryzacyjnej, między innymi urządzeń typu GPS, które pozwalają na swobodne poruszanie się w nieznanych miejscach i szybsze dotarcie do celu. Takie urządzenia są nieocenione w pracy przedstawiciela handlowego, kierowcy ciężarówki, samochodu typu TIR czy czasem również taksówkarza.

Branża motoryzacyjna zaskakuje nas jednak nie tylko nowoczesnymi urządzeniami. Pojawiają się także profesjonalne firmy, zajmujące się świadczeniem usług dla najbardziej wymagających klientów. Znakomitym przykładem takiej firmy jest skup samochodów używanych.

Skup samochodów używanych

Procedura sprzedaży auta w skupie samochodów używanych odbywa się bardzo szybko, najczęściej jedyna czynnością jaką należy wykonać jest zgłoszenie chęci sprzedaży auta. Można to zrobić na dwa sposoby przez internet, bądź telefonicznie, zarówno podczas wypełniania formularza kontaktowego, jak i w przypadku rozmowy z pracownikiem auto skupu należy podać podstawowe informacje dotyczące samochodu. Potem zwykle następuje umówienie spotkania w miejscu wyznaczonym przez sprzedającego, oględziny samochodu, uzgodnienie warunków sprzedaży, podpisanie umowy kupna-sprzedaży i wypłata gotówki za auto.

Skupy samochodów

Jak przebiega transakcja w skupie aut

Firmy wybierają miejsca bezpieczne, na przykład parkingi przed biurem, gdzie pracuje klient lub parkingi przez marketami. Nie do przyjęcia są dla nich stacje benzynowe czy opuszczone, leśne miejsca parkingowe. Skupy dbają bowiem o bezpieczeństwo osób zatrudnionych.

 

Popularne

Nissan GT-R na torze (wideo)

Nowy model Nissana na rok 2012, a mianowicie od...

Toyota FT-86 II Concept (wideo)

Toyota FT-86 jest nowym tylnonapędowym coupe, k...

Długo oczekiwane premiery

W 2013 roku oczekujemy na wiele premier: kinowych...

Nowości na rynku motoryzacyjnym

Obecnie rynek motoryzacyjny rozwija się bardzo pr...

Wynajem aut - wypożyczalnia samochodów

Czasem zdarza się, że brak samochodu niweczy nam nasze plan...

Wynajem samochodów osobowych i busów - Gdańsk, Wrocław

Czy można skorzystać z wynajmu samochodów osobowych? Brak ...

Skup samochodów powypadkowych

Skup samochodów powypadkowych. W XXI wieku samochody odgr...

Skup samochodów używanych

Pomimo tego, że współczesny rynek motoryzacyjny jest w Pols...