1Eco Drivingu nie należy kojarzyć z tamowaniem ruchu czy powolną jazdą. Ten styl poruszania się samochodem polega płynnej jeździe przy możliwie najwyższej prędkości na najmniejszych obrotach.

W czasach gdzie liczy się każdy gram ropy czy benzyny warto poznać szczegóły. W trakcie jazdy należy pamiętać o bardzo prostych zasadach które pozwolą ekonomicznie się poruszać. Przyspieszać należy dynamicznie z pedałem gazu wciśniętym na około 70% a biegi zmieniać przy okolicy 2000 obr/min w dieslu, a w benzynie 2500 obr/min.

Więcej…

Skup aut używanych - sprzedaż samochodu do skupuChcąc sprzedać swój samochód, należy brać pod uwagę wysoki stopień konkurencyjności w podobnym przedsięwzięciu - ogłoszenia motoryzacyjne nasycone są bowiem mnogością ofert, spośród których przez potencjalnych nabywców wybierane są te najbardziej atrakcyjne.

W celu wypromowania własnej oferty, niezbędne staje się podjęcie kilku istotnych kroków, zmierzających do wzbudzenia zainteresowania sprzedawanym samochodem. Jakie sposoby na zbycie auta są najbardziej skuteczne oraz jak sprzedać samochód szybko i z zadowalającym zyskiem?

Więcej…

Decyzja, jaki samochód powinniśmy kupić najczęściej uzależniona jest od zasobności naszego portfela. Jeśli Cię na to stać - kupuj nowy. Należy jednak pamiętać, że nowe samochody notują największy spadek wartości w ciągu zaledwie kilku lat użytkowania.

Więcej…

 

 

Nawigacja i lokalizacja GPS
Nawigacja samochodowa - zastosowanie

Osoby, które pracują jako zawodowi kierowcy niezwykle doceniają urządzenie, jakim jest nawigacja samochodowa. Urządzenia takie montuje się w samochodach, bo zdecydowanie ułatwiają one kierowcom wykonywanie ich obowiązków. Zadaniem kierowcy jest zwykle dojazd w dane miejsce o wyznaczanej porze.

Nawigacja samochodowa sprawia, że jest to łatwiejsze. Dzięki niej wytycza się trasy dojazdu w każde miejsce w Polsce i na świecie. Dzięki temu podczas jazdy nie trzeba korzystać z tradycyjnej mapy. Nie trzeba się zatrzymywać, że by sprawdzić, jak jechać na kolejnym odcinku drogi. Nawigacja nie tylko wytycza trasę dojazdu, ale na bieżąco informuje kierowcę o tym, jakie manewry będzie musiał on wykonać.

Więcej…
 
Praktyczny lokalizator GPS

Nowoczesne osiągnięcia techniki w wielu aspektach ułatwiają życie współczesnemu człowiekowi. W zasadzie w każdej dziedzinie życia można zauważyć to, jak postęp techniczny korzystnie wpływa na to, jak żyje się obecnie ludziom. Dzięki wielu nowoczesnym urządzeniom ich życie jest łatwiejsze i bezpieczniejsze.

Takie znaczenie mają na przykład systemy alarmowe i monitorujące, czy lokalizator GPS. Choć wydawać by się mogło, że systemy takie mają zastosowanie głównie w filmach, o nie do końca jest to prawda. Okazuje się bowiem, że z urządzeń takich ludzie współcześni korzystają coraz częściej.

Więcej…
 
Nawigacja samochodowa - działanie

Nawigacja w samochodzie jest bardzo przydatnym urządzeniem. Szczególnie dla tych osób, które jeżdżą dużo i stale w nowe miejsca. W ich przypadku nawigacja samochodowa to urządzenie, które w zdecydowanym stopniu pomaga im w bezstresowym otarciu do wyznaczonego celu.

Dzięki niemu nie błądzą oni, nie pokonują tych samych tras, zanim nie znajda właściwej drogi. Kiedy ma się do dyspozycji nawigację niepotrzebna jest tradycyjna mapa. Dobra nawigacja GPS bez żadnego problemu wytyczy określoną trasę. Wystarczy, że wpisze się w niej miejsce startu i zakończenia trasy. W zasadzie nic więcej nie trzeba.

Więcej…
 
Więcej artykułów…

Popularne

Nissan GT-R na torze (wideo)

Nowy model Nissana na rok 2012, a mianowicie od...

Toyota FT-86 II Concept (wideo)

Toyota FT-86 jest nowym tylnonapędowym coupe, k...

Długo oczekiwane premiery

W 2013 roku oczekujemy na wiele premier: kinowych...

Nowości na rynku motoryzacyjnym

Obecnie rynek motoryzacyjny rozwija się bardzo pr...

Wynajem aut - wypożyczalnia samochodów

Czasem zdarza się, że brak samochodu niweczy nam nasze plan...

Wynajem samochodów osobowych i busów - Gdańsk, Wrocław

Czy można skorzystać z wynajmu samochodów osobowych? Brak ...

Skup samochodów powypadkowych

Skup samochodów powypadkowych. W XXI wieku samochody odgr...

Skup samochodów używanych

Pomimo tego, że współczesny rynek motoryzacyjny jest w Pols...