Kredyt samochodowy na oświadczenie

Kredyt samochodowyW przypadku kredytów samochodowych od dłuższego czasu utrzymuje się korzystna dla nas tendencja w bankach. Redukowane są odsetki, ograniczane formalności oraz liczebność wymaganych dokumentów niezbędnych do ubiegania się o kredyt samochodowy. To może tylko cieszyć i oby trwało dalej, chociaż wiadomo, że nie będzie to trwało w nieskończoność.

To nadzwyczaj dla nas, pozytywna tendencja, albowiem w tym momencie starczy jedynie oświadczenie o uzyskiwanych dochodach i 2 dokumenty tożsamości ze zdjęciem, żeby sfinalizować swój plan motoryzacyjny z kredytem samochodowym.

Dogodny i dosyć długi okres finansowania, do tego brak udziału własnego oraz niskie oprocentowanie wyraźnie wpływa na obniżenie wielkość raty. Obecnie nawet przy znacznej kwocie kredytu rata będzie dużo niższa aniżeli jeszcze parę lat temu.

Kredyt samochodowy na oświadczenie udostępniany jest nawet do 125% ceny auta na wiele celów powiązanych z zakupem samochodu takich jak m. in. zakup dodatkowego wyposażenia, import auta, refinansowanie kosztów kupna i inne. To daje nam spore możliwości, gdyż z kredytu opłacimy dodatkowo wszystkie inne należności związane z kupnem pojazdu oraz ubezpieczenie AC, nie nadwerężając z własnej kieszeni. To naprawdę dobre warunki, nieosiągalne jeszcze parę lat temu, a w tej chwili wprost zachęcające do wykorzystania kredytu przy zakupie pojazdu.

Za sprawą znacznych uproszczeń obecnie tylko chwila dzieli nas od pomysłu z kupnem nowego auta do jego odebrania. Nie mnożą się przed nami jak wcześniej liczne procedury, nie czeka nas mozolne zbieranie dokumentów i długi czas oczekiwania na decyzję o przyznaniu. Wystarczy zajrzeć na jeden z wielu dostępnych w internecie rankingów kredytów samochodowych dobrać należytą ofertę i wypełnić formularz kontaktowy. Przedstawiciel banku zwrotnie oddzwoni do Ciebie, by odpowiedzieć na ewentualne pytania, ustalić wszystkie szczegóły, przyjmie wniosek telefonicznie i po decyzji zaprosi z dokumentem osobistym na podpisanie umowy. O dokumenty o zarobkach nie musisz się martwić i ubiegać, albowiem dochód po prostu oświadczysz.

 

Popularne

Król miasta - Suzuki Swift S

Suzuki na salonie samochodowym w Genewie zaprez...

Nissan GT-R na torze (wideo)

Nowy model Nissana na rok 2012, a mianowicie od...

Toyota FT-86 II Concept (wideo)

Toyota FT-86 jest nowym tylnonapędowym coupe, k...

Długo oczekiwane premiery

W 2013 roku oczekujemy na wiele premier: kinowych...

Wynajem aut - wypożyczalnia samochodów

Czasem zdarza się, że brak samochodu niweczy nam nasze plan...

Wynajem samochodów osobowych i busów - Gdańsk, Wrocław

Czy można skorzystać z wynajmu samochodów osobowych? Brak ...

Skup samochodów powypadkowych

Skup samochodów powypadkowych. W XXI wieku samochody odgr...

Skup samochodów używanych

Pomimo tego, że współczesny rynek motoryzacyjny jest w Pols...