2Cztery litry paliwa na sto kilometrów - czy to jest w ogóle możliwe?

Oczywiście, wtedy, gdy człowiek porusza się samochodem wyposażonym w nowoczesny napęd hybrydowy. Napęd hybrydowy to połączony napęd spalinowy i elektryczny, wzajemnie się wspomagający w czasie jazdy. Jego działanie najlepiej objaśnić na przykładzie auta hybrydowego, jakim jest Honda Insight. To konkurent Toyoty Prius, która jest obecnie najpopularniejszym na świecie samochodem hybrydowym. Jak działa jej napęd? Składa się on z silnika benzynowego o pojemności 1.3 litra IMA oraz z silnika elektrycznego o mocy 10KM.

Więcej…

Decyzja, jaki samochód powinniśmy kupić najczęściej uzależniona jest od zasobności naszego portfela. Jeśli Cię na to stać - kupuj nowy. Należy jednak pamiętać, że nowe samochody notują największy spadek wartości w ciągu zaledwie kilku lat użytkowania.

Więcej…

Skup aut używanych - sprzedaż samochodu do skupuChcąc sprzedać swój samochód, należy brać pod uwagę wysoki stopień konkurencyjności w podobnym przedsięwzięciu - ogłoszenia motoryzacyjne nasycone są bowiem mnogością ofert, spośród których przez potencjalnych nabywców wybierane są te najbardziej atrakcyjne.

W celu wypromowania własnej oferty, niezbędne staje się podjęcie kilku istotnych kroków, zmierzających do wzbudzenia zainteresowania sprzedawanym samochodem. Jakie sposoby na zbycie auta są najbardziej skuteczne oraz jak sprzedać samochód szybko i z zadowalającym zyskiem?

Więcej…

 

 

Jaki kolor auta dla kogo?

Jak kolor auta dla kogo?Tak samo jak wybieramy kolor ścian do pokoju czy kolory rzeczy jakie będziemy nosić, tak samo możemy wybrać kolor samochodu, jakim będziemy jeździć. Jeśli zdecydujemy się na jasny samochód, wbrew pozorom będzie on bardziej praktyczny.

Dla przykładu, na srebrnym lakierze nie widać tak zabrudzeń czy nawet rys, jak na czarnym samochodzie. Pastelowe i jasne kolory są również o wiele częściej wybierane przez kobiety. Panie lubią również mocne, zdecydowane kolory, takie jak czerwień, fiolet czy niebieski. Kobiety, a zwłaszcza młode dziewczyny czy studentki chętnie wybierają samochody żółte, ponieważ kojarzą się z energią, witalnością, aktywnością i zapałem do pracy. Ambitne młode kobiety lubią, gdy samochód wyraża poprzez kolor osobowość właścicielki.

Z kolei mężczyźni stawiają na ciemniejsze kolory, choć zdarza się również, że wybierają samochody niebieskie czy czerwone. Preferują również auta granatowe czy czarne, kojarzące się im z elegancką, luksusem czy prestiżem. Panowie lubią również jasne samochody w typie limuzyn, na przykład srebrne BWM czy Mercedesa.

 
Auto nowe czy używane? Skąd wziąć pieniądze?
Nowe autoPrzed powyższym dylematem stoją setki tysięcy kierowców, którzy decydują się na zmianę dotychcz
Czy każdy nadaje się do sprowadzania aut?
Sprowadzenie autaNikt chyba nie powie, że nigdy nie widział ogłoszenia które informowało nas o s
Nowoczesny napęd hybrydowy

Cztery litry paliwa na sto kilometrów - czy to jest w ogóle...

Samochód nowy czy używany?

Decyzja, jaki samochód powinniśmy kupić najczęściej uzależn...

Wynajem busów Kraków - czy to dobry pomysł na biznes?

Wiele osób planując otwarcie własnej firmy zastanawia się j...

Wynajem aut - wypożyczalnia samochodów - Warszawa, Łódź

Czasem zdarza się, że brak samochodu niweczy nam nasze plan...

Skup samochodów powypadkowych

Skup samochodów powypadkowych. W XXI wieku samochody odgr...

Skup samochodów używanych

Pomimo tego, że współczesny rynek motoryzacyjny jest w Pols...