Skup aut używanych - sprzedaż samochodu do skupuChcąc sprzedać swój samochód, należy brać pod uwagę wysoki stopień konkurencyjności w podobnym przedsięwzięciu - ogłoszenia motoryzacyjne nasycone są bowiem mnogością ofert, spośród których przez potencjalnych nabywców wybierane są te najbardziej atrakcyjne.

W celu wypromowania własnej oferty, niezbędne staje się podjęcie kilku istotnych kroków, zmierzających do wzbudzenia zainteresowania sprzedawanym samochodem. Jakie sposoby na zbycie auta są najbardziej skuteczne oraz jak sprzedać samochód szybko i z zadowalającym zyskiem?

Więcej…

1Eco Drivingu nie należy kojarzyć z tamowaniem ruchu czy powolną jazdą. Ten styl poruszania się samochodem polega płynnej jeździe przy możliwie najwyższej prędkości na najmniejszych obrotach.

W czasach gdzie liczy się każdy gram ropy czy benzyny warto poznać szczegóły. W trakcie jazdy należy pamiętać o bardzo prostych zasadach które pozwolą ekonomicznie się poruszać. Przyspieszać należy dynamicznie z pedałem gazu wciśniętym na około 70% a biegi zmieniać przy okolicy 2000 obr/min w dieslu, a w benzynie 2500 obr/min.

Więcej…

Decyzja, jaki samochód powinniśmy kupić najczęściej uzależniona jest od zasobności naszego portfela. Jeśli Cię na to stać - kupuj nowy. Należy jednak pamiętać, że nowe samochody notują największy spadek wartości w ciągu zaledwie kilku lat użytkowania.

Więcej…

 

 

Jaki kolor auta dla kogo?

Jak kolor auta dla kogo?Tak samo jak wybieramy kolor ścian do pokoju czy kolory rzeczy jakie będziemy nosić, tak samo możemy wybrać kolor samochodu, jakim będziemy jeździć. Jeśli zdecydujemy się na jasny samochód, wbrew pozorom będzie on bardziej praktyczny.

Dla przykładu, na srebrnym lakierze nie widać tak zabrudzeń czy nawet rys, jak na czarnym samochodzie. Pastelowe i jasne kolory są również o wiele częściej wybierane przez kobiety. Panie lubią również mocne, zdecydowane kolory, takie jak czerwień, fiolet czy niebieski. Kobiety, a zwłaszcza młode dziewczyny czy studentki chętnie wybierają samochody żółte, ponieważ kojarzą się z energią, witalnością, aktywnością i zapałem do pracy. Ambitne młode kobiety lubią, gdy samochód wyraża poprzez kolor osobowość właścicielki.

Z kolei mężczyźni stawiają na ciemniejsze kolory, choć zdarza się również, że wybierają samochody niebieskie czy czerwone. Preferują również auta granatowe czy czarne, kojarzące się im z elegancką, luksusem czy prestiżem. Panowie lubią również jasne samochody w typie limuzyn, na przykład srebrne BWM czy Mercedesa.

 

Popularne

Nissan GT-R na torze (wideo)

Nowy model Nissana na rok 2012, a mianowicie od...

Toyota FT-86 II Concept (wideo)

Toyota FT-86 jest nowym tylnonapędowym coupe, k...

Długo oczekiwane premiery

W 2013 roku oczekujemy na wiele premier: kinowych...

Nowości na rynku motoryzacyjnym

Obecnie rynek motoryzacyjny rozwija się bardzo pr...

Wynajem aut - wypożyczalnia samochodów

Czasem zdarza się, że brak samochodu niweczy nam nasze plan...

Wynajem samochodów osobowych i busów - Gdańsk, Wrocław

Czy można skorzystać z wynajmu samochodów osobowych? Brak ...

Skup samochodów powypadkowych

Skup samochodów powypadkowych. W XXI wieku samochody odgr...

Skup samochodów używanych

Pomimo tego, że współczesny rynek motoryzacyjny jest w Pols...