Ixeo Time - wysoki komfort podczas długich podróży

Podróżowanie z rodziną nie zawsze jest łatwe, zwłaszcza jeżeli posiada się małe dzieci. W takim wypadku trzeba zabrać ze sobą bardzo wiele rzeczy, które nie zawsze zmieszczą się do bagażnika osobowego samochodu. Istnieją jednak auta, które zostały stworzone z myślą o wygodnych wyjazdach wraz z całą rodziną.

Najprostsze rozwiązania są najlepsze

Samochód kampingowy to doskonałe rozwiązanie dla osób, które kochają niezależność. To nie tylko modne auta, ich główną zaletą jest wygoda podróżowania w większym gronie. Kamper pozwala na niezależny nocleg oraz dopasowanie wnętrza do własnych potrzeb. Dzięki temu zapewnia domową intymność i wygodne spanie, bez konieczności sprawdzania standardów różnych miejsc noclegowych. Szukając idealnego rozwiązania dla swojej rodziny warto postawić nie tylko na atrakcyjną cenę, ale też wysoki poziom zaprojektowanych funkcji. To główne argumenty, które przemawiają za samochodami marki Ixeo Time.

Pojazd idealny na wyjazdy w większym gronie

Należy ona do niemieckiego producenta Bürstner, który stawia na jakość, wyposażenie oraz bezpieczeństwo oferowanych pojazdów. To wszystko i o wiele więcej można znaleźć w tym modelu. Ixeo Time podczas jazdy osiąga dobre parametry czasowe, co pozwala na dotarcie do wyznaczonego celu w optymalnym czasie. Charakteryzuje się funkcjonalnym oraz bogatym wyposażeniem wnętrza, które może zapewnić nocleg nawet dla 6 osób. Obecny model posiada wiele udogodnień takich jak szerokie drzwi do kabiny, elektrycznie składane łóżka, pozwalające na dowolne ustawienie pozycji oraz opcjonalnie piąty fotel dla pasażera.

Niemiecka jakość widoczna na każdym kroku

Model Ixeo Time wyróżnia się przestronnym wnętrzem, wysokość w środku sięga nawet do 2 metrów. Do tego nowoczesne i ergonomiczne rozwiązania takie jak obracający się fotel kierowcy i pasażera, boczna ławka oraz specjalnie połączone siedzenia pozwalają uzyskać naprawdę dużo wolnej przestrzeni. Dzięki temu w Ixeo Time urlopowanie w większym gronie jest jeszcze wygodniejsze. Zainteresowani zakupem tego modelu kampera nie muszą sprowadzać go z zagranicy i czekać kilka miesięcy na dostawę, jest on dostępny od ręki polskich firmach.

 

Popularne

Król miasta - Suzuki Swift S

Suzuki na salonie samochodowym w Genewie zaprez...

Nissan GT-R na torze (wideo)

Nowy model Nissana na rok 2012, a mianowicie od...

Toyota FT-86 II Concept (wideo)

Toyota FT-86 jest nowym tylnonapędowym coupe, k...

Długo oczekiwane premiery

W 2013 roku oczekujemy na wiele premier: kinowych...

Wynajem aut - wypożyczalnia samochodów

Czasem zdarza się, że brak samochodu niweczy nam nasze plan...

Wynajem samochodów osobowych i busów - Gdańsk, Wrocław

Czy można skorzystać z wynajmu samochodów osobowych? Brak ...

Skup samochodów powypadkowych

Skup samochodów powypadkowych. W XXI wieku samochody odgr...

Skup samochodów używanych

Pomimo tego, że współczesny rynek motoryzacyjny jest w Pols...