2Cztery litry paliwa na sto kilometrów - czy to jest w ogóle możliwe?

Oczywiście, wtedy, gdy człowiek porusza się samochodem wyposażonym w nowoczesny napęd hybrydowy. Napęd hybrydowy to połączony napęd spalinowy i elektryczny, wzajemnie się wspomagający w czasie jazdy. Jego działanie najlepiej objaśnić na przykładzie auta hybrydowego, jakim jest Honda Insight. To konkurent Toyoty Prius, która jest obecnie najpopularniejszym na świecie samochodem hybrydowym. Jak działa jej napęd? Składa się on z silnika benzynowego o pojemności 1.3 litra IMA oraz z silnika elektrycznego o mocy 10KM.

Więcej…

Decyzja, jaki samochód powinniśmy kupić najczęściej uzależniona jest od zasobności naszego portfela. Jeśli Cię na to stać - kupuj nowy. Należy jednak pamiętać, że nowe samochody notują największy spadek wartości w ciągu zaledwie kilku lat użytkowania.

Więcej…

Skup aut używanych - sprzedaż samochodu do skupuChcąc sprzedać swój samochód, należy brać pod uwagę wysoki stopień konkurencyjności w podobnym przedsięwzięciu - ogłoszenia motoryzacyjne nasycone są bowiem mnogością ofert, spośród których przez potencjalnych nabywców wybierane są te najbardziej atrakcyjne.

W celu wypromowania własnej oferty, niezbędne staje się podjęcie kilku istotnych kroków, zmierzających do wzbudzenia zainteresowania sprzedawanym samochodem. Jakie sposoby na zbycie auta są najbardziej skuteczne oraz jak sprzedać samochód szybko i z zadowalającym zyskiem?

Więcej…

 

 

Toyota na rajdach - nowa estetyka

Toyota zmienia swój wizerunek. Zmienia również podbój świata z obywateli na rajdy samochodowe. Toyota nie jest już nudną stylistyką ale nowym nie szablonowym podejściem do tworzenia modeli samochodów. Tommi Makinen poprowadzi zespół do zwycięstwa.

Więcej…
 
Ford podbija Dolinę Krzemową

Ford, kto dzisiaj nie zna tej zacnej firmy motoryzacyjnej? Ford wkracza do Doliny Krzemowej z wielką parą. Obecnie jest współtwórcą 40 startupów i ma chęci na więcej. Ford zatrudnia 150 pracowników i zamierza rozwijać firmę dalej. Rozwój technologii powiązanej z motoryzacją to obecnie klucz do sukcesu.

Więcej…
 
Smog samochodowy w Chinach

Smog samochodowyWedług najnowszych danych Organizacji Narodów Zjednoczonych, Chiny zostały największym trucicielem na świecie.

Ich gospodarka wytwarza najwięcej związków szkodliwych dla środowiska naturalnego, a samochody z chińskimi tablicami rejestracyjnymi emitują do atmosfery więcej zanieczyszczeń, niż wszystkie europejskie pojazdy razem wzięte. Dane te zaniepokoiły nie tylko opinię publiczną na całym świecie, ale również i chiński rząd. Zapowiedział on, że podejmie szybkie działania mające zmienić ten stan rzeczy.

Więcej…
 

Toyota na rajdach - nowa estetyka


Toyota zmienia swój wizerunek. Zmienia również podbój świata z obywateli na raj...


Ford podbija Dolinę Krzemową


Ford, kto dzisiaj nie zna tej zacnej firmy motoryzacyjnej? Ford wkracza do Doli...


Smog samochodowy w Chinach


Według najnowszych danych Organizacji Narodów Zjednoczonych, Chiny zostały najw...


Długo oczekiwane premiery


W 2013 roku oczekujemy na wiele premier: kinowych, teatralnych, książkowych, al...


Nowości na rynku motoryzacyjnym


Obecnie rynek motoryzacyjny rozwija się bardzo prężnie, wciąż pojawiają się cie...


Nowości w 2013r


W 2013 roku na rynku pojawi się wiele nowych samochodów osobowych. Wielbiciele ...

Nowoczesny napęd hybrydowy

Cztery litry paliwa na sto kilometrów - czy to jest w ogóle...

Samochód nowy czy używany?

Decyzja, jaki samochód powinniśmy kupić najczęściej uzależn...

Wynajem busów Kraków - czy to dobry pomysł na biznes?

Wiele osób planując otwarcie własnej firmy zastanawia się j...

Wynajem aut - wypożyczalnia samochodów - Warszawa, Łódź

Czasem zdarza się, że brak samochodu niweczy nam nasze plan...

Skup samochodów powypadkowych

Skup samochodów powypadkowych. W XXI wieku samochody odgr...

Skup samochodów używanych

Pomimo tego, że współczesny rynek motoryzacyjny jest w Pols...