Ford Ranger Wildtrack

Najnowsza generacja amerykańskich pick-upów już od pewnego czasu przestała przypominać swoich starszych odpowiedników.

Auta wciąż są duże i mocne, ale za to mogą się pochwalić dużo bogatszym wyposażeniem i bardziej wyszukanym wnętrzem. Przykładem może być Ford Ranger Wildtrack. Poszczególne modele różnią się między sobą nadwoziem, wysokością zawieszenia, rodzajem napędu i dodatkowymi opcjami wyposażenia.

Z wyglądu Wildtrack sprawia wrażenie solidnego i bezpiecznego samochodu. Nadwozie jest kanciastych kształtów, z relingami dachowymi. Koła mają średnicę 18 cali, a duża atrapa chłodnicy łączy się z wlotem powietrza. Samochód ma nieco sportowy charakter, co widać również we wnętrzu. Deska rozdzielcza jest duża i masywna, wykonana z materiału o ciekawej fakturze. Tapicerka foteli jest mieszana - część foteli pokryta jest skórą, pozostałe fragmenty obite są tkaniną. Tapicerka wyróżnia się ciekawą kolorystyką i kontrastowymi przeszyciami, co nadaje całości dość energiczny wyraz.

W Fordzie Rangerze Wildtracku nie można też narzekać na brak miejsca. Nowe modele gwarantują pasażerom jeszcze większą przestronność niż poprzednicy. Kanapy są duże zarówno z przodu, jak i z tyłu. Wielkość to nie jedyna zaleta. Kabina dla pasażerów jest także wygodna i bogato wyposażona. Na wszelkie drobiazgi zabierane w drogę jest miejsce w 23 schowkach rozmieszczonych wewnątrz kabiny. Wśród nich znajdziemy na przykład chłodzony schowek na napoje. Pasażer przedniego fotela może korzystać z ukrytego w kolejnym schowku laptopa z szesnastocalowym ekranem. Do zestawu radiowego można podłączyć iPoda i dyski USB, a w centralnym miejscu deski rozdzielczej mieści się pięciocalowy ekran z nawigacją.

Klienci w Europy mogą kupić Wildtracka w dwóch wersjach silnikowych. Pierwszy ma pojemność 2,2 litra, moc 150 KM i moment obrotowy 375 Nm, natomiast drugi - 3,2 l, 200 KM oraz 375 Nm. Skrzynia biegów może być manualna albo automatyczna. W przypadku skrzyni manualnej, w samochodzie zainstalowany jest system wspomagający, który podpowiada kierowcy, kiedy należy zmieniać biegi.

W zależności od oczekiwań klienta, samochód może być przystosowany do jazdy miejskiej albo do jazdy w trudnym terenie. Napęd może być na jedną albo na obie osie. Oprócz tego, w aucie znajduje się także system stabilizacyjny ESP oraz poduszki powietrzne dla wszystkich pasażerów z przodu i z tyłu.

Skup samochodów osobowych

 

Popularne

Król miasta - Suzuki Swift S

Suzuki na salonie samochodowym w Genewie zaprez...

Nissan GT-R na torze (wideo)

Nowy model Nissana na rok 2012, a mianowicie od...

Toyota FT-86 II Concept (wideo)

Toyota FT-86 jest nowym tylnonapędowym coupe, k...

Długo oczekiwane premiery

W 2013 roku oczekujemy na wiele premier: kinowych...

Wynajem aut - wypożyczalnia samochodów

Czasem zdarza się, że brak samochodu niweczy nam nasze plan...

Wynajem samochodów osobowych i busów - Gdańsk, Wrocław

Czy można skorzystać z wynajmu samochodów osobowych? Brak ...

Skup samochodów powypadkowych

Skup samochodów powypadkowych. W XXI wieku samochody odgr...

Skup samochodów używanych

Pomimo tego, że współczesny rynek motoryzacyjny jest w Pols...