1Eco Drivingu nie należy kojarzyć z tamowaniem ruchu czy powolną jazdą. Ten styl poruszania się samochodem polega płynnej jeździe przy możliwie najwyższej prędkości na najmniejszych obrotach.

W czasach gdzie liczy się każdy gram ropy czy benzyny warto poznać szczegóły. W trakcie jazdy należy pamiętać o bardzo prostych zasadach które pozwolą ekonomicznie się poruszać. Przyspieszać należy dynamicznie z pedałem gazu wciśniętym na około 70% a biegi zmieniać przy okolicy 2000 obr/min w dieslu, a w benzynie 2500 obr/min.

Więcej…

Skup aut używanych - sprzedaż samochodu do skupuChcąc sprzedać swój samochód, należy brać pod uwagę wysoki stopień konkurencyjności w podobnym przedsięwzięciu - ogłoszenia motoryzacyjne nasycone są bowiem mnogością ofert, spośród których przez potencjalnych nabywców wybierane są te najbardziej atrakcyjne.

W celu wypromowania własnej oferty, niezbędne staje się podjęcie kilku istotnych kroków, zmierzających do wzbudzenia zainteresowania sprzedawanym samochodem. Jakie sposoby na zbycie auta są najbardziej skuteczne oraz jak sprzedać samochód szybko i z zadowalającym zyskiem?

Więcej…

Decyzja, jaki samochód powinniśmy kupić najczęściej uzależniona jest od zasobności naszego portfela. Jeśli Cię na to stać - kupuj nowy. Należy jednak pamiętać, że nowe samochody notują największy spadek wartości w ciągu zaledwie kilku lat użytkowania.

Więcej…

 

 

Ford podbija Dolinę Krzemową

Ford, kto dzisiaj nie zna tej zacnej firmy motoryzacyjnej? Ford wkracza do Doliny Krzemowej z wielką parą. Obecnie jest współtwórcą 40 startupów i ma chęci na więcej. Ford zatrudnia 150 pracowników i zamierza rozwijać firmę dalej. Rozwój technologii powiązanej z motoryzacją to obecnie klucz do sukcesu.

Spis treści:

1. Co u Forda?
2. Ford przejmuje Dolinę Krzemową
3. Technologia i motoryzacja przyszłością rozwoju

Co u Forda?

113 lat Forda na rynku mówi więcej niż tysiąc słów. Ta firma to tradycja i gigantyczna praca wielu ludzi. Obecny właściciel korporacji Mark Fields kieruje swoje cele na Dolinę Krzemową. Czy 56 letniemu przedsiębiorcy uda się podbić miejsce słynące ze startup-ów?

Ford przejmuje Dolinę Krzemową

Ford nie przejmuje się niczym. Obecnie jest współtwórcą startupów w ilości 40 oraz twórcą centrum badawczo-innowacyjnego w Palo Alto. Ford obecnie zatrudnia 150 osób w Dolinie Krzemowej. Dla Forda, jak podaje buinessinsider polska, ważne jest aby nawiązać kontakty i nauczyć się czegoś w Dolinie Krzemowej.

Technologia i motoryzacja przyszłością rozwoju

Technologia związana z motoryzacją bez wątpienia będzie podbijała świat. Innowacyjną technologią, którą rozwija współczesna motoryzacja jest jazda autonomiczna. Oznacza to, że Ford umożliwia małym firmom z Doliny Krzemowej dotarcie do giganta motoryzacyjnego.

Możemy tylko się domyślać co w przyszłości będzie priorytetem dla Forda. Dzisiaj z całą pewnością jest rozwój technologii motoryzacyjnej w Dolinie Krzemowej.

 

Popularne

Nissan GT-R na torze (wideo)

Nowy model Nissana na rok 2012, a mianowicie od...

Toyota FT-86 II Concept (wideo)

Toyota FT-86 jest nowym tylnonapędowym coupe, k...

Długo oczekiwane premiery

W 2013 roku oczekujemy na wiele premier: kinowych...

Nowości na rynku motoryzacyjnym

Obecnie rynek motoryzacyjny rozwija się bardzo pr...

Wynajem aut - wypożyczalnia samochodów

Czasem zdarza się, że brak samochodu niweczy nam nasze plan...

Wynajem samochodów osobowych i busów - Gdańsk, Wrocław

Czy można skorzystać z wynajmu samochodów osobowych? Brak ...

Skup samochodów powypadkowych

Skup samochodów powypadkowych. W XXI wieku samochody odgr...

Skup samochodów używanych

Pomimo tego, że współczesny rynek motoryzacyjny jest w Pols...