2Cztery litry paliwa na sto kilometrów - czy to jest w ogóle możliwe?

Oczywiście, wtedy, gdy człowiek porusza się samochodem wyposażonym w nowoczesny napęd hybrydowy. Napęd hybrydowy to połączony napęd spalinowy i elektryczny, wzajemnie się wspomagający w czasie jazdy. Jego działanie najlepiej objaśnić na przykładzie auta hybrydowego, jakim jest Honda Insight. To konkurent Toyoty Prius, która jest obecnie najpopularniejszym na świecie samochodem hybrydowym. Jak działa jej napęd? Składa się on z silnika benzynowego o pojemności 1.3 litra IMA oraz z silnika elektrycznego o mocy 10KM.

Więcej…

Decyzja, jaki samochód powinniśmy kupić najczęściej uzależniona jest od zasobności naszego portfela. Jeśli Cię na to stać - kupuj nowy. Należy jednak pamiętać, że nowe samochody notują największy spadek wartości w ciągu zaledwie kilku lat użytkowania.

Więcej…

Skup aut używanych - sprzedaż samochodu do skupuChcąc sprzedać swój samochód, należy brać pod uwagę wysoki stopień konkurencyjności w podobnym przedsięwzięciu - ogłoszenia motoryzacyjne nasycone są bowiem mnogością ofert, spośród których przez potencjalnych nabywców wybierane są te najbardziej atrakcyjne.

W celu wypromowania własnej oferty, niezbędne staje się podjęcie kilku istotnych kroków, zmierzających do wzbudzenia zainteresowania sprzedawanym samochodem. Jakie sposoby na zbycie auta są najbardziej skuteczne oraz jak sprzedać samochód szybko i z zadowalającym zyskiem?

Więcej…

 

 

Ford podbija Dolinę Krzemową

Ford, kto dzisiaj nie zna tej zacnej firmy motoryzacyjnej? Ford wkracza do Doliny Krzemowej z wielką parą. Obecnie jest współtwórcą 40 startupów i ma chęci na więcej. Ford zatrudnia 150 pracowników i zamierza rozwijać firmę dalej. Rozwój technologii powiązanej z motoryzacją to obecnie klucz do sukcesu.

Spis treści:

1. Co u Forda?
2. Ford przejmuje Dolinę Krzemową
3. Technologia i motoryzacja przyszłością rozwoju

Co u Forda?

113 lat Forda na rynku mówi więcej niż tysiąc słów. Ta firma to tradycja i gigantyczna praca wielu ludzi. Obecny właściciel korporacji Mark Fields kieruje swoje cele na Dolinę Krzemową. Czy 56 letniemu przedsiębiorcy uda się podbić miejsce słynące ze startup-ów?

Ford przejmuje Dolinę Krzemową

Ford nie przejmuje się niczym. Obecnie jest współtwórcą startupów w ilości 40 oraz twórcą centrum badawczo-innowacyjnego w Palo Alto. Ford obecnie zatrudnia 150 osób w Dolinie Krzemowej. Dla Forda, jak podaje buinessinsider polska, ważne jest aby nawiązać kontakty i nauczyć się czegoś w Dolinie Krzemowej.

Technologia i motoryzacja przyszłością rozwoju

Technologia związana z motoryzacją bez wątpienia będzie podbijała świat. Innowacyjną technologią, którą rozwija współczesna motoryzacja jest jazda autonomiczna. Oznacza to, że Ford umożliwia małym firmom z Doliny Krzemowej dotarcie do giganta motoryzacyjnego.

Możemy tylko się domyślać co w przyszłości będzie priorytetem dla Forda. Dzisiaj z całą pewnością jest rozwój technologii motoryzacyjnej w Dolinie Krzemowej.

 
Toyota na rajdach - nowa estetyka
Toyota zmienia swój wizerunek. Zmienia również podbój świata z obywateli na rajdy samochodowe. Toyota nie jest już nud
Smog samochodowy w Chinach
Smog samochodowyWedług najnowszych danych Organizacji Narodów Zjednoczonych, Chiny zostały największym