Długo oczekiwane premiery

Długo oczekiwane premieryW 2013 roku oczekujemy na wiele premier: kinowych, teatralnych, książkowych, ale również tych samochodowych. Znane marki przygotowują dla nas nowości, mające pokazać nam, że jazda samochodem może być jeszcze bardziej przyjemna.

Jednym z takich samochód jest nowy Ford Kuga 2013. Nie jest to tradycyjny SUV marki, ale auto bardziej luksusowe, rodzinne. Posada on napęd na wszystkie cztery koła oraz cechuje się jeszcze lepszą przyczepnością do podłoża na zakrętach.

Posada także innowacyjny, ekologiczny silnik, który pozwala na jeszcze mniejsze zużycie paliwa, co dziś, w czasach wysokich cen benzyny, jest bardzo atrakcyjną propozycją. Ford oprócz modelu Kuga 2013, proponuje również dwa inne samochody, a mianowicie Ford EcoSport, który jest bazowym modelem typu SUV oraz Ford Edge. Ten z kolei to nowoczesny crossover, jest luksusowy, wygodny i przestronny. W 2013 roku w ręce zniecierpliwionych klientów trafi wreszcie długo wyczekiwany Peugeot 301.

To nowoczesny i pięknie prezentujący się samochód. Posiada przestronne, wygodne wnętrze oraz wiele funkcjonalności, które zwiększają komfort jazdy. W roku 2013 pojawił się również nowy model znanej marki Seat, a mianowicie Ibiza Cupra. Czym różni się ten model od lubianej Ibizy 2012? Na pewno wyposażeniem oraz detalami w wyglądzie zewnętrznym. Posiada on bowiem inne, nowatorskie zderzaki z tyłu i przodu oraz zespolone światła w tylnej części. Elegancji dodają również czarne nakładki na boczne lusterka. Wnętrze Cupry jest również o wiele bardziej przestronne niż w przypadku modelu z 2012 roku. Komfort jazdy jest wyraźnie większy, ten samochód wpisuje się w oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. W 2013 roku swoją premiera na europejskich rynkach może poszczycić się również Chevrolet Spark EV. Zadebiutował na światowych rynkach w Genewie, w 2011 roku. Do sprzedaży w Polsce wejdzie na początku 2014 roku. W tym samochodzie zostało zastosowanych wiele nowoczesnych technologii, które na pewno przypadną do gustu współczesnym kierowcom.

 

Popularne

Król miasta - Suzuki Swift S

Suzuki na salonie samochodowym w Genewie zaprez...

Nissan GT-R na torze (wideo)

Nowy model Nissana na rok 2012, a mianowicie od...

Toyota FT-86 II Concept (wideo)

Toyota FT-86 jest nowym tylnonapędowym coupe, k...

Długo oczekiwane premiery

W 2013 roku oczekujemy na wiele premier: kinowych...

Wynajem aut - wypożyczalnia samochodów

Czasem zdarza się, że brak samochodu niweczy nam nasze plan...

Wynajem samochodów osobowych i busów - Gdańsk, Wrocław

Czy można skorzystać z wynajmu samochodów osobowych? Brak ...

Skup samochodów powypadkowych

Skup samochodów powypadkowych. W XXI wieku samochody odgr...

Skup samochodów używanych

Pomimo tego, że współczesny rynek motoryzacyjny jest w Pols...