1Eco Drivingu nie należy kojarzyć z tamowaniem ruchu czy powolną jazdą. Ten styl poruszania się samochodem polega płynnej jeździe przy możliwie najwyższej prędkości na najmniejszych obrotach.

W czasach gdzie liczy się każdy gram ropy czy benzyny warto poznać szczegóły. W trakcie jazdy należy pamiętać o bardzo prostych zasadach które pozwolą ekonomicznie się poruszać. Przyspieszać należy dynamicznie z pedałem gazu wciśniętym na około 70% a biegi zmieniać przy okolicy 2000 obr/min w dieslu, a w benzynie 2500 obr/min.

Więcej…

Skup aut używanych - sprzedaż samochodu do skupuChcąc sprzedać swój samochód, należy brać pod uwagę wysoki stopień konkurencyjności w podobnym przedsięwzięciu - ogłoszenia motoryzacyjne nasycone są bowiem mnogością ofert, spośród których przez potencjalnych nabywców wybierane są te najbardziej atrakcyjne.

W celu wypromowania własnej oferty, niezbędne staje się podjęcie kilku istotnych kroków, zmierzających do wzbudzenia zainteresowania sprzedawanym samochodem. Jakie sposoby na zbycie auta są najbardziej skuteczne oraz jak sprzedać samochód szybko i z zadowalającym zyskiem?

Więcej…

Decyzja, jaki samochód powinniśmy kupić najczęściej uzależniona jest od zasobności naszego portfela. Jeśli Cię na to stać - kupuj nowy. Należy jednak pamiętać, że nowe samochody notują największy spadek wartości w ciągu zaledwie kilku lat użytkowania.

Więcej…

 

 

Busy i samochody osobowe na wynajem

Wynajem busów i samochodów osobowych

Obecnie człowiekowi najtrudniej jest obejść się bez dwóch gadżetów - telefonu i samochodu. Zapewne wpływ na to ma zwiększające się tempo życia ludzi. Żyjemy w biegu, nakładając na siebie coraz liczniejsze obowiązki.

Praca, rodzina, hobby lub uprawianie sportów. Przy natłoku codziennych zobowiązań chcemy szybko i sprawnie przemieszczać się z miejsca w miejsce, bez niepotrzebnej straty czaru, oraz pozostawać w stałym kontakcie z najbliższymi.

Samochód niezwykle ułatwia wykonywanie codziennych obowiązków. Wybierając model, których pozostanie w naszym posiadaniu decydujemy się, albo na małe, zwinne modele, którymi zaparkujemy nawet na najbardziej zatłoczonym parkingu, lub klasyczne sedany z komfortowym wyposażeniem. Większych modeli niż kombi nie kupuje nikt kto zamierza użytkować samochód w wykonywaniu rutynowych sprawunków. Zdarzają się jednak sytuacje, w których planujemy rodzinny wyjazd i nasz 5 osobowy samochód nie pomieści wszystkich uczestników wyprawy.

Na przeciw właśnie takim oczekiwaniom powstają wypożyczalnie busów

Bus pozwala na jednorazowy przewóz 9,8,7 osób, w zależności od modelu. Właściciele wypożyczalni cieszą się największym zainteresowaniem w okresach letnich i zimowych, kiedy to nastaje czas urlopów. Samochody te są wtedy wypożyczane na dłuższy czas. W pozostałą część roku, klienci wypożyczają busy na weekend. Właściciele wypożyczalni busów podchodzą do swoich interesów bardzo poważnie. Nie znajdziemy w nich dziś starych samochodów z okrojonym wyposażeniem, ponieważ nie od dziś wiadomo, że człowiek w pierwszej kolejności kupuje oczami. Pewnie dlatego w salonach samochodowych takim zainteresowaniem cieszą się kabriolety. Dostępne dziś w wypożyczeniu busy spełniają wyższy standard niż ten, z którym mamy styczność na co dzień, w naszych "czterech kółkach". Sprawna klimatyzacja jest całkowitą podstawą, zwłaszcza w okresie letnim. Ponad to prawidłowe nagłośnienie, elektroniczne ustawianie lusterek, centralny zamek, czujniki parkowania, nawigacja GPS na wyposażeniu. To tylko nieliczne atuty nowoczesnych busów.

Coraz częściej możemy się również spotkać z ofertą, w której wypożyczamy busa wraz z kierowcą. Propozycja ta cieszy się największym zainteresowaniem wśród młodych par, które chcą zadbać o bezpieczeństwo i transport swoich gości weselnych. Jest to wygodne rozwiązanie, ponieważ nie wymaga ustalania osoby odpowiedzialnej za kierowanie pojazdem po zakończonej uroczystości. Wszyscy goście mogą bawić się tak samo dobrze, a w odpowiednim momencie, wynajęty bus z kierowcą odwiezie ich pod wskazanych adres.

Zdecydowanym atutem busów jest przede wszystkim to, że podlegają one pod uprawnienia prawa jazdy kat. B, co oznacza, że nie trzeba mieć ukończonych żadnych dodatkowych kursów i szkoleń aby móc prowadzić ten pojazd.

Busy i minibusy w codziennym życiu nie są zbyt praktyczne, jednak w każdej firmie lub rodzinie zdarzają się wyjazdy, do których samochody te są dosłownie stworzone. Paleta oferowanych usług jest niezwykle bogata i dostosowana pod najbardziej wymagających klientów. Elastyczny termin wypożyczenia samochodu oraz nieograniczony dystans jaki możemy pokonać to nieliczne zalety jakie oferują nam dziś wypożyczalnie.

 

Popularne

Nissan GT-R na torze (wideo)

Nowy model Nissana na rok 2012, a mianowicie od...

Toyota FT-86 II Concept (wideo)

Toyota FT-86 jest nowym tylnonapędowym coupe, k...

Długo oczekiwane premiery

W 2013 roku oczekujemy na wiele premier: kinowych...

Nowości na rynku motoryzacyjnym

Obecnie rynek motoryzacyjny rozwija się bardzo pr...

Wynajem aut - wypożyczalnia samochodów

Czasem zdarza się, że brak samochodu niweczy nam nasze plan...

Wynajem samochodów osobowych i busów - Gdańsk, Wrocław

Czy można skorzystać z wynajmu samochodów osobowych? Brak ...

Skup samochodów powypadkowych

Skup samochodów powypadkowych. W XXI wieku samochody odgr...

Skup samochodów używanych

Pomimo tego, że współczesny rynek motoryzacyjny jest w Pols...