2Cztery litry paliwa na sto kilometrów - czy to jest w ogóle możliwe?

Oczywiście, wtedy, gdy człowiek porusza się samochodem wyposażonym w nowoczesny napęd hybrydowy. Napęd hybrydowy to połączony napęd spalinowy i elektryczny, wzajemnie się wspomagający w czasie jazdy. Jego działanie najlepiej objaśnić na przykładzie auta hybrydowego, jakim jest Honda Insight. To konkurent Toyoty Prius, która jest obecnie najpopularniejszym na świecie samochodem hybrydowym. Jak działa jej napęd? Składa się on z silnika benzynowego o pojemności 1.3 litra IMA oraz z silnika elektrycznego o mocy 10KM.

Więcej…

Decyzja, jaki samochód powinniśmy kupić najczęściej uzależniona jest od zasobności naszego portfela. Jeśli Cię na to stać - kupuj nowy. Należy jednak pamiętać, że nowe samochody notują największy spadek wartości w ciągu zaledwie kilku lat użytkowania.

Więcej…

Skup aut używanych - sprzedaż samochodu do skupuChcąc sprzedać swój samochód, należy brać pod uwagę wysoki stopień konkurencyjności w podobnym przedsięwzięciu - ogłoszenia motoryzacyjne nasycone są bowiem mnogością ofert, spośród których przez potencjalnych nabywców wybierane są te najbardziej atrakcyjne.

W celu wypromowania własnej oferty, niezbędne staje się podjęcie kilku istotnych kroków, zmierzających do wzbudzenia zainteresowania sprzedawanym samochodem. Jakie sposoby na zbycie auta są najbardziej skuteczne oraz jak sprzedać samochód szybko i z zadowalającym zyskiem?

Więcej…

 

 

Bądź eko, oddaj stary samochód tam gdzie jego miejsce

Życie w modnym stylu eko nabiera tempa, nie tylko nauczyliśmy korzystać się z papierowych torebek zamiast foliowych i stosowania toreb na zakupy wielokrotnego użytku, ale i w takich kwestiach jak zbycie starego samochodu świadomość Polaków się zmieniła na lepsze.

Zamiast do lasu, czy pod blok częściej odsprzedaje się samochody, nawet te po kolizjach, nie jeżdżące samodzielnie niż porzuca. Wraz z wiosną czas na porządki, nie tylko powszechne sprzątanie świata z okazji Dnia Ziemi czy pierwszego dnia wiosny kalendarzowej, jak kto woli, ale również decyzje o wiele bardziej rzutujące na bycie eko, jak wymiana samochodu na ekonomiczniejszy i bardziej ekologiczny oraz utylizacja dotychczasowego pojazdu zgodnie z przepisami oraz ekologicznym sumieniem.

Wbrew wszelkim pozorom, iż nowszy samochód jest droższy, prawda jest taka, iż nowsza technologią to tańsze spalanie, rzadsza awaryjność, a co za tym idzie niższe koszty eksploatacji, zatem wyższa cena samochodu błyskawicznie się zwraca w kosztach jego utrzymania.

Legalne złomowanie samochodu

Sposobem na w pełni legalne złomowanie samochodu, który według nas, jego właścicieli i użytkowników nie nadaje się już do jazdy, a jego naprawa nie jest dla nas opłacalna jest odsprzedaż pojazdu firmom trudniącym się skupem samochodów używanych, czy to na części, czy na dalsza odsprzedaż.

Dzięki komfortowej dla klienta obsłudze ta forma zbycia pojazdu jest bardzo atrakcyjna, gdyż skup samochodów odbywa się przez odbiór samochodu od klienta wraz z dopełnieniem wszelkich formalności na miejscu. Dodatkowym atutem jest skup samochodów za gotówkę, nie dość, że pozbyć się można niewygodnego samochodu, który nie kwalifikuje się do oddania w rozliczeniu u dealera, czy nie znajduje nabywcy na giełdzie motoryzacyjnej, to auto skup oferuje nam atrakcyjne kwoty za auto.

Z uwagi na różny stan odsprzedawanych samochodów skup samodzielnie wycenia każdy pojazd z możliwością negocjacji ceny z klientem. Powolna eliminacja samochodów starszego typu jest wskazana również z uwagi na zanieczyszczenie środowiska, jakie powodują poprzez swoje spalanie i nie tylko.

 
Kupno taniego, używanego samochodu
Samochody używanePostanowiliście zmienić samochód, albo w końcu uzbieraliście pieniądze, aby ku
Co zrobić z poprzednim pojazdem po kupnie nowego samochodu?
Dawno minęły czasy, gdy ze sprzedażą auta nie było najmniejszych problemów. Wystarczyło udać się na jedną z gi
Nowoczesny napęd hybrydowy

Cztery litry paliwa na sto kilometrów - czy to jest w ogóle...

Samochód nowy czy używany?

Decyzja, jaki samochód powinniśmy kupić najczęściej uzależn...

Wynajem busów Kraków - czy to dobry pomysł na biznes?

Wiele osób planując otwarcie własnej firmy zastanawia się j...

Wynajem aut - wypożyczalnia samochodów - Warszawa, Łódź

Czasem zdarza się, że brak samochodu niweczy nam nasze plan...

Skup samochodów powypadkowych

Skup samochodów powypadkowych. W XXI wieku samochody odgr...

Skup samochodów używanych

Pomimo tego, że współczesny rynek motoryzacyjny jest w Pols...