1Eco Drivingu nie należy kojarzyć z tamowaniem ruchu czy powolną jazdą. Ten styl poruszania się samochodem polega płynnej jeździe przy możliwie najwyższej prędkości na najmniejszych obrotach.

W czasach gdzie liczy się każdy gram ropy czy benzyny warto poznać szczegóły. W trakcie jazdy należy pamiętać o bardzo prostych zasadach które pozwolą ekonomicznie się poruszać. Przyspieszać należy dynamicznie z pedałem gazu wciśniętym na około 70% a biegi zmieniać przy okolicy 2000 obr/min w dieslu, a w benzynie 2500 obr/min.

Więcej…

Skup aut używanych - sprzedaż samochodu do skupuChcąc sprzedać swój samochód, należy brać pod uwagę wysoki stopień konkurencyjności w podobnym przedsięwzięciu - ogłoszenia motoryzacyjne nasycone są bowiem mnogością ofert, spośród których przez potencjalnych nabywców wybierane są te najbardziej atrakcyjne.

W celu wypromowania własnej oferty, niezbędne staje się podjęcie kilku istotnych kroków, zmierzających do wzbudzenia zainteresowania sprzedawanym samochodem. Jakie sposoby na zbycie auta są najbardziej skuteczne oraz jak sprzedać samochód szybko i z zadowalającym zyskiem?

Więcej…

Decyzja, jaki samochód powinniśmy kupić najczęściej uzależniona jest od zasobności naszego portfela. Jeśli Cię na to stać - kupuj nowy. Należy jednak pamiętać, że nowe samochody notują największy spadek wartości w ciągu zaledwie kilku lat użytkowania.

Więcej…

 

 

Bądź eko, oddaj stary samochód tam gdzie jego miejsce

Życie w modnym stylu eko nabiera tempa, nie tylko nauczyliśmy korzystać się z papierowych torebek zamiast foliowych i stosowania toreb na zakupy wielokrotnego użytku, ale i w takich kwestiach jak zbycie starego samochodu świadomość Polaków się zmieniła na lepsze.

Zamiast do lasu, czy pod blok częściej odsprzedaje się samochody, nawet te po kolizjach, nie jeżdżące samodzielnie niż porzuca. Wraz z wiosną czas na porządki, nie tylko powszechne sprzątanie świata z okazji Dnia Ziemi czy pierwszego dnia wiosny kalendarzowej, jak kto woli, ale również decyzje o wiele bardziej rzutujące na bycie eko, jak wymiana samochodu na ekonomiczniejszy i bardziej ekologiczny oraz utylizacja dotychczasowego pojazdu zgodnie z przepisami oraz ekologicznym sumieniem.

Wbrew wszelkim pozorom, iż nowszy samochód jest droższy, prawda jest taka, iż nowsza technologią to tańsze spalanie, rzadsza awaryjność, a co za tym idzie niższe koszty eksploatacji, zatem wyższa cena samochodu błyskawicznie się zwraca w kosztach jego utrzymania.

Legalne złomowanie samochodu

Sposobem na w pełni legalne złomowanie samochodu, który według nas, jego właścicieli i użytkowników nie nadaje się już do jazdy, a jego naprawa nie jest dla nas opłacalna jest odsprzedaż pojazdu firmom trudniącym się skupem samochodów używanych, czy to na części, czy na dalsza odsprzedaż.

Dzięki komfortowej dla klienta obsłudze ta forma zbycia pojazdu jest bardzo atrakcyjna, gdyż skup samochodów odbywa się przez odbiór samochodu od klienta wraz z dopełnieniem wszelkich formalności na miejscu. Dodatkowym atutem jest skup samochodów za gotówkę, nie dość, że pozbyć się można niewygodnego samochodu, który nie kwalifikuje się do oddania w rozliczeniu u dealera, czy nie znajduje nabywcy na giełdzie motoryzacyjnej, to auto skup oferuje nam atrakcyjne kwoty za auto.

Z uwagi na różny stan odsprzedawanych samochodów skup samodzielnie wycenia każdy pojazd z możliwością negocjacji ceny z klientem. Powolna eliminacja samochodów starszego typu jest wskazana również z uwagi na zanieczyszczenie środowiska, jakie powodują poprzez swoje spalanie i nie tylko.

 

Popularne

Nissan GT-R na torze (wideo)

Nowy model Nissana na rok 2012, a mianowicie od...

Toyota FT-86 II Concept (wideo)

Toyota FT-86 jest nowym tylnonapędowym coupe, k...

Długo oczekiwane premiery

W 2013 roku oczekujemy na wiele premier: kinowych...

Nowości na rynku motoryzacyjnym

Obecnie rynek motoryzacyjny rozwija się bardzo pr...

Wynajem aut - wypożyczalnia samochodów

Czasem zdarza się, że brak samochodu niweczy nam nasze plan...

Wynajem samochodów osobowych i busów - Gdańsk, Wrocław

Czy można skorzystać z wynajmu samochodów osobowych? Brak ...

Skup samochodów powypadkowych

Skup samochodów powypadkowych. W XXI wieku samochody odgr...

Skup samochodów używanych

Pomimo tego, że współczesny rynek motoryzacyjny jest w Pols...