Skup aut używanych - sprzedaż samochodu do skupuChcąc sprzedać swój samochód, należy brać pod uwagę wysoki stopień konkurencyjności w podobnym przedsięwzięciu - ogłoszenia motoryzacyjne nasycone są bowiem mnogością ofert, spośród których przez potencjalnych nabywców wybierane są te najbardziej atrakcyjne.

W celu wypromowania własnej oferty, niezbędne staje się podjęcie kilku istotnych kroków, zmierzających do wzbudzenia zainteresowania sprzedawanym samochodem. Jakie sposoby na zbycie auta są najbardziej skuteczne oraz jak sprzedać samochód szybko i z zadowalającym zyskiem?

Więcej…

1Eco Drivingu nie należy kojarzyć z tamowaniem ruchu czy powolną jazdą. Ten styl poruszania się samochodem polega płynnej jeździe przy możliwie najwyższej prędkości na najmniejszych obrotach.

W czasach gdzie liczy się każdy gram ropy czy benzyny warto poznać szczegóły. W trakcie jazdy należy pamiętać o bardzo prostych zasadach które pozwolą ekonomicznie się poruszać. Przyspieszać należy dynamicznie z pedałem gazu wciśniętym na około 70% a biegi zmieniać przy okolicy 2000 obr/min w dieslu, a w benzynie 2500 obr/min.

Więcej…

Decyzja, jaki samochód powinniśmy kupić najczęściej uzależniona jest od zasobności naszego portfela. Jeśli Cię na to stać - kupuj nowy. Należy jednak pamiętać, że nowe samochody notują największy spadek wartości w ciągu zaledwie kilku lat użytkowania.

Więcej…

 

 

Blog
Wentylatory osiowe i promieniowe

Podział wentylatorów na osiowe i promieniowe jest jednym z najpopularniejszych podziałów takich urządzeń.

Wentylatory promieniowe cechują się przetaczaniem dużych mas powietrza pod wysokim ciśnieniem. Pozwala to na zastosowanie ich w wielu gałęziach przemysłu. Te wentylatory można montować również przy ujściach kanałów, sprawdzają się więc znakomicie jako wentylatory kanałowe.

Więcej…
 
Auto z systemem przywoławczym

Nowoczesne samochody są naszpikowane systemami elektronicznymi po same brzegi. Niejednokrotnie ułatwiają jazdę i poprawiają jej komfort, ale niestety zdarza się, że z elektroniką są problemy.

Najnowsze modele aut wyposażone są w nowoczesne systemy przywoławcze, które informują kierowcę, co i kiedy trzeba zrobić w samochodzie. Mowa jest o takich rzeczach, jak wymiana oleju, przypomnienie o przeglądzie, kontroli ciśnienia w oponach, sprawdzeniu hamulców itp.

Więcej…
 
Skup samochodów używanych osobowych za gotówkę - oferta

Skup samochodów używanych osobowych i dostawczych za gotówkę

Jeśli chcesz sprzedać swój samochód, zadzwoń i sprzedaj swoje auto jeszcze dzisiaj…

Więcej…
 

Popularne

Nissan GT-R na torze (wideo)

Nowy model Nissana na rok 2012, a mianowicie od...

Toyota FT-86 II Concept (wideo)

Toyota FT-86 jest nowym tylnonapędowym coupe, k...

Długo oczekiwane premiery

W 2013 roku oczekujemy na wiele premier: kinowych...

Nowości na rynku motoryzacyjnym

Obecnie rynek motoryzacyjny rozwija się bardzo pr...

Wynajem aut - wypożyczalnia samochodów

Czasem zdarza się, że brak samochodu niweczy nam nasze plan...

Wynajem samochodów osobowych i busów - Gdańsk, Wrocław

Czy można skorzystać z wynajmu samochodów osobowych? Brak ...

Skup samochodów powypadkowych

Skup samochodów powypadkowych. W XXI wieku samochody odgr...

Skup samochodów używanych

Pomimo tego, że współczesny rynek motoryzacyjny jest w Pols...